A Monster Calls

Canavarın Çağrısı

Canavarın Çağrısı hd izle. Fantastik bir evrene yolculuk başlıyor. 12 yaşında olan Conor sizi nerelere sürükleyecek. Sürükledi yer de sizleri neler bulacak. Peri masalları, canavarlar ve çok daha fazlası. Annesinin hastalığı büyük bir dramdır tam da bu yüzden Conor annesinden uzaklaşıp Büyükannesi ile kalmaya zorlanır. Hiç hoşlanmaz bu durumdan, hiç rahat edemez onun yanında kahramanız fakat başına gelecekler her şeyi değiştirecektir.

Canavarın Çağrısı Türkçe Dublaj izle.Tüm bu gerçeklerden, yeni başladığı o iğrenç okuldan uzaklaşmak adına Conor yeni bir yolculuğa çıkacaktır. Hayal dünyasında fanatik varlıkların hüküm sürdüğü, korkunç o yere doğrudur yapacağı yolculuk. Bir gece hiç beklenmedik bir zaman dilminde ansızın, yatağının baş ucunda gece vakti beliren 13 metrelik porsuk ağacı onu alıp maceralar diyarına götürecektir.

Canavarın Çağrısı Türkçe altyazılı izle. Kadim vahşi acımasız varlıklar her gece onu bu maceraya diyarına alır. Conor onlardan çok şey öğrenecektir. Cesaret, kararlılığı, inancı tüm bu yolculuk ve yolcuklar sırasında ona eşlik edecektir. Şimdi sizde Dizisec farkıyla bu eşsiz filmi donmadan, kasmadan izleyin. Filmin keyfini bizimle çıkarın. 

  • Ülke ABD, İngiltere, İspanya
  • Yapım Yılı 2016
  • Takipçi Sayısı 1
  • İzlenme Sayısı 312
Ortalama 108 dk. Kategori Dram, Fantastik

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

A Monster Calls filmi hakkında ne dediler?

A Monster Calls yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
dizisec logo
melbet giriş melbet kaçak iddaa kaçak bahis