A Star Is Born

Bir Yıldız Doğuyor

A Star Is Born izle Bir Yıldız Doğuyor izle Türkçe Dublaj Altyazı 2018. Eski bir müzisyen, yetenekli genç bir kadınla karşılaşır. Kendi kariyerini geriye atar.

Ally, babası ve babasının arkadaşlarıyla aynı evde yaşayan bir genç kızdır. Bu genç kız oldukça yeteneklidir ve sesi çok güzeldir. Fakat bir türlü istediği gibi başarılara ulaşamaz. Bir gün çalıştığı yere ünlü bir müzisyen gelir. Bu müzisyen country müzik yıldızı Jackson Maine'den başkası değildir. Kısa zaman içinde Ally ve Jackson tutkulu bir aşka kapılır. Artık Jackson Ally'nin keşfedilmesi için uğraşacaktır.

A Star Is Born, bir yıldızın doğuşunu anlatıyor. Bir yıldız doğarken çevresinde yaşanılanları da es geçmiyor tabii ki. Filmdeki en önemli detaylardan biri Lady Gaga'nın başrolde olması. Bu, sanatçınıın ilk başrol film deneyimi. Tabii ki asla atlanmaması gereken ise Bradley Cooper'ın hem başrolde hem yönetmen koltuğunda hem de senaryo grubunda yer alması. Bradley Cooper bunlarla da yetinmeyerek Lady Gaga ve Lukas Nelson ile beraber film müziğinin bestesini de yapıyor.

Filmin 4 Oscar adayı olması başarılı olduğunu gözler önüne seriyor. Oscar dışında birçok ödül töreninde de sayılı ödüller almış bir yapım. İmdb puanı 7,7 olan film 1937 yılında çekilen A Star Is Bornyapımının yeniden uyarlaması. Dram ve romantizm temaları ağır olsa da müzik filmde asla peşinizi bırakmıyor. İkiside müziğe tutkuyla bağlı olan bir çiftin yaşadıkları gözler önüne seriliyor.

Jackson, Ally'nin star olması için ona sahnesinde yer verir. Genç kadına büyük bir aşkla bağlıdır. Aynı zamanda onun yıldızlaşmasını ve yeteneğinin bilinmesini ister. Evlenen aşıklar müzik ve şöhret dolu bir hayat yaşar. Fakat Jackson, Ally'nin ondan daha başarılı olmasını hazmedemez.

Kendi içinde uzun süre büyük bir savaş verir. Zaten tehlikede olan kariyeri gittikçe kötüleşmeye başlar. Yani bir yıldız doğarken diğer bir yıldız kaymaya gider. Filmin başları heyecanlı ve aşk dolu olsa da ilerlemeye başlayınca seyirciyi farklı sürprizler bekliyor.

Oscar töreninde parçaları ödül alınca Lady Gaga ve Bradley Cooper şarkılarını beraber seslendirmiştir. Bu da filme ve gündeme oldukça ses getiren bir hareket olmuştur. Ödül töreninden sonra filmin yeniden vizyona girmesiyle daha yüksek bir gişe elde etmiştir.

A Star Is Born izle Bir Yıldız Doğuyor izle hem Türkçe Dublaj hem Altyazılı olarak yayında. Türkçe dublaj romantik film izle arıyorsanız bu filmi izleyin.

  • Ülke ABD
  • Yapım Yılı 2018
  • Takipçi Sayısı 2
  • İzlenme Sayısı 667
Ortalama 127 dk. Kategori Dram, Müzik, Romantik

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

A Star Is Born filmi hakkında ne dediler?

A Star Is Born yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
dizisec logo
melbet giriş melbet kaçak iddaa kaçak bahis