Bad Moms

Eyvah Annem Dağıttı!

Bad Moms izle. Annelik konusunda başarılı olmak gerçekten bu kadar zor mu? Eğer zor değilse bir de bu annelerin gözünden olaylara bakın. Onlardünyayı çok farklı bir şekilde görüyor. Onların hayatlarını sizinkinden çok farklı ve belki de aynı hayatı yaşıyorsunuz. Onlar gibi yaşamak isterken farklı düşüncelerin ağır basması sonucu kendinizi iyi bir insan olmak adına zorluyorsunuz. Belki de onlar kadar zorluyorsunuz.

Bad Moms Türkçe dublaj izle. Bu eşsiz yapım üç farkı  annelerin hayatlarını, başlarına gelenleri konu alıyor. Mitchell ailesine aşırı bir şekilde bağımlı olan bir anne. Tek varlığı çocukları ve bir de çocuklarına ek olarak; çocuk gibi davranan kocası. Tüm bu yük ona ağır gelmekte ve bir de bunun üstüne patron baskısı eklenince hayatı biraz olsun kabusa dönüşmektedir.

Bad Moms Türkçe altyazılı izle. O kadar mükemmel bir anne ki aynı zaman da okul aile birliğin başında fakat gün geliyor. Tüm bunlar canına tak etmeye başlıyor. Mükemmel bir anne olmaktan sonunda vazgeçiyor ve diğer uyumsuz anneler ile arkadaş olmaya başlıyor. O anda özgürlüğün yanında hafif bir kaygı geliyor. Yine de tüm bunlar tüm hayatını değiştirecek. Bu eşsiz filmi Dizisec farkıyla ücretsiz olarak izleyebilirsiniz.

  • Ülke ABD
  • Yapım Yılı 2016
  • Takipçi Sayısı 0
  • İzlenme Sayısı 133
Ortalama 100 dk. Kategori Komedi

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

Bad Moms filmi hakkında ne dediler?

Bad Moms yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
dizisec logo
melbet giriş bahis siteleri kaçak iddaa tipobet giriş