Black Mirror: Bandersnatch

Kara Ayna: Bandersnatch

Black Mirror: Bandersnatch izle Türkçe dublaj, Kara Ayna: Bandersnatch Türkçe altyazılı izle. Çoğu kez bir filmi izlerken çok beğendiğiniz halden sonundan pek de memnun olmamışsınızdır. Eğer filmin sonunu, hatta bütün gidişatını değiştirebilseydiniz nasıl olurdu? Artık istediğiniz gibi bir finale sahip olmak için baştan film çekmenize gerek yok. Black Mirror: Bandersnatch, interaktif film fikriyle bunu sizlere sunuyor.

Ele aldığı hikayeler ve sıradışı bakış açılarıyla Black Mirror serisi uzun zamandır beğeni topluyordu. Teknolojinin insan hayatına olası etkilerini ve yapımcıların hayal ettiği korkutucu distopyaları insanlarla paylaşan seri bu kez de interaktif film yapımıyla bir ilke imza attı. Yaptığınız seçimlere göre 40 dakikadan 90 dakikaya kadar uzayabilen filmde karakterin karşılaştığı ikilemlerde seçimi izlerken siz yapıyorsunuz. Yaptığınız seçimlere göre ayrı sahneler ve o seçimlerin sonuca bağlandığı farklı finaller tasarlanmış.

Black Mirror: Bandersnatch eski bir romanı bir video oyununa dönüştürmeye çalışan bir programcının hikayesini anlatıyor. En azından hikaye böyle başlıyor. Film ilerledikçe izleyicinin karşısına çıkan seçeneklerle filmin gidişatını izleyici belirliyor. Filmin ana karakteri Stefan oyunu tamamlamaya yaklaştıkça gerçeklikle ilgili algısının bozulduğunu fark ediyor. Geliştirdiği oyunu demo haliyle ünlü bir oyun şirketine satmayı başaran Stefan, geçmişte de problemler ve travmalar yaşamıştır ve bu yüzden tedavi görmüştür. İçine girdiği bu yoğun çalışma temposu ve geçmişte yaşadıkları yüzünden hareketlerinin kontrolünün kendisinde olmadığı hissine kapılmaya başlar. Zaten hareketlerinin çoğunun kontrolü gerçekten de izleyicinin elindedir.

  • Ülke ABD, İngiltere
  • Yapım Yılı 2018
  • Takipçi Sayısı 8
  • İzlenme Sayısı 1069
Ortalama 90 dk. Kategori Bilim Kurgu, Dram, Gerilim, Gizem

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

Black Mirror: Bandersnatch filmi hakkında ne dediler?

Black Mirror: Bandersnatch yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
dizisec logo
melbet giriş melbet kaçak iddaa kaçak bahis