Boarding School izle Türkçe Altyazılı 1080p film. Boarding School, yeni nesil korku filmleri arasında dikkat çeken yapıtlardan biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Yönetmen koltuğunda Boaz Yakin'i gördüğümüz bu film diğer korku filmi klişelerinden sıyrılarak farklı bir tarzı gözler önüne sermektedir. Ülkemizde Yatılı Okul adı ile gösterime girmiştir.

Genç bir çocuk, büyükannesi öldükten sonra onun kişiliğinden oldukça etkilenmiştir. Gizemli bir müdür ve karısı tarafından yönetilen ve dünyadan izole edilmiş bir yatılı okula gönderilir. Film oldukça düşük bir bütçe ile harikalar yaratan bir yapım olarak karşımıza çıkmaktadır. İlk yarısı izleyicilere sıkıcı gelse de bir şans verilerek filmin tamamının izlenmesi gerekmektedir. Ayrıntılı ve gizemli filmleri seviyorsanız bu film tam anlamıyla size hitap etmektedir. Tahmin edilebilir bir senaryo doğrultusunda ilerlemeyen Boarding School, diğer korku filmlerine nazaran katmanlı yapısı ile izleyiciyi şaşırtmaktadır. 

Jacob Felsen, annesi ve üvey babası ile birlikte yaşadığı evde sık sık kabus görerek uyanır. Okulda da birçok zorbalığa uğrayan Jacob, büyükannesi öldüğü zaman farklı bir travma yaşar ve onun kıyafetlerini giymeye başlar. Üvey babası Jacob'ı bu kıyafetlerle gördüğü zaman onu yatılı okula göndermeye karar verir. Yatılı okula gelen Jacob, burada kendi gibi 6 farklı öğrenci ile arkadaş olur. Okulda garip şeylerin olduğunu fark eden Jacob arkadaşı Christine ile bunları not eder. Hayatta kalmak adına nasıl bir mücadele içine girdiklerinin farkında değildirler.

  • Ülke ABD
  • Yapım Yılı 2018
  • Takipçi Sayısı 2
  • İzlenme Sayısı 228
Ortalama 111 dk. Kategori Gizem, Korku

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

Boarding School filmi hakkında ne dediler?

Boarding School yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
dizisec logo
melbet giriş melbet kaçak iddaa kaçak bahis