Bohemian Rhapsody izle Türkçe dublaj Altyazılı 2018. Freddie Mercury'nin hayatını anlatan dram, müzikal bir film. Rami Malek ünlü sanatçıyı canlandırıyor.

Amerika Birleşik Devleti yapımlı olan Bohemian Rhapsody 2018 yılında vizyona girmiştir. Film biyografik bir filmdir ve biyografinin dramayla birleşmesi tadındadır. Queen Grubuna saygı amacıyla çekilip yayınlanan film izleyenleri büyülemiş ve çok fazla tercih edildiğinden Mart 2019 da bir kez daha vizyona girmiştir.

Çok beğenilen bu filmin IMDB puanı da 10 puan üzerinden 9.1 puandır. Film birçok ülkede ses getirmiştir ve birçok dile çevrilmiştir. Queen grubu hayranları film vizyona girince defalarca izleyenler bile olmuştur.

    Queen dünyaca tanınan ve çok fazla hayrana sahip olan bir rock müzik grubudur. Rock müzik Queen grubundan önce çok tercih edilen bir müzik türü değildir. Hatta birçok insan tarafından farklı gözle bakılan bir müzik türüydü. Ve Queen grubu tüm bu önyargılara inat dünyaca tanınan ve sevilen bir rock müzik grubu olmayı başarmıştır. 

    Bohemian Rhapsody, muhteşem yükselişi ve artık herkes tarafından bilinen, birçok grubun şarkısı olmuş ve artık bir sembol haline gelmiş şarkıların sahibi Queen grubuna bir saygı niteliğindedir. Grubun adım adım yükselişini konu edinen film birçok gruba, şarkıcıya ilham olmuş ve imkansız diye bir şey olmadığını bir kez daha göstermiştir tüm insanlara. Dünyaca ünlü Queen grubunun nasıl yükseldiğini merak edenler için kesinlikle izlenecek bir film niteliğindedir.

Queen grubu rock müzik alanında şarkı çıkarmaya başladığı dönemlerde rock severlere çok değişik gözle bakılır ve onlardan korkulur derecesine bakarlardı. Ancak Queen grubu öyle çok sevdirdi ki kendini rock severlere günden güne herkes kuşağında çalan şarkıların küme ait olduğunu melodiyi duyar duymaz anlar oldular. Tamamen bu yükselişi konu ediden film birçok seyirciye konukluk etmiş ve film birçok yazıya da konu olmuştur. 

 Konusal açıdan çok farklıdır. Biyografi olması ve içinde bir azim olması da insanları cezbedip filmi izlemeye iten şeyler arasındadır. İstersen olur, imkansız diye bir şey yoktur, ön yargılar yanlıştır gibi konuların gerçekliğe yansıtılmış hali niteliğindedir milyonlar tarafından izlenen bu film. İmkansız diye bir şey yoktur ve rock müzik, müzik dünyasının en farklı türlerinden birisidir belki de en iyisidir.

Bohemian Rhapsody izle filmi müzik filmleri izle aratmasında ilk karşınıza çıkması gereken bir müzik-dram filmi.

  • Ülke ABD, İngiltere
  • Yapım Yılı 2018
  • Takipçi Sayısı 2
  • İzlenme Sayısı 515
Ortalama 127 dk. Kategori Dram, Müzik

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

Bohemian Rhapsody filmi hakkında ne dediler?

Bohemian Rhapsody yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
dizisec logo
melbet giriş melbet kaçak iddaa kaçak bahis