Campeones

Şampiyonlar

Campeones izle, Şampiyonlar izle Türkçe Altyazılı 2018. Bir basketbol hocası, aldığı mahkeme cezası sebebiyle engelli sporcuların bulunduğu bir basketbol takımına koçluk yapmalıdır.

Türkçe’ye ‘Şampiyonlar’ olarak çevirilen Campeones dram, komedi türünde bir film. 2018 yılında vizyona giren filmin IMDB puanı da 7.3 gibi oldukça yüksek bir puan. Filmde kamu hizmeti cezası almış olan bir basketbol koçunun zihin engelli insanlara yardım ederek onların takımı ile çalışması. Marco Montes CB Estudiantes adlı bir basketbol takımının yardımcı koçudur. Hoş olmayan tavırlarıyla kibirli biridir.

Bir oyun sırasında baş koçla bir tartışması sonucu işinden atılır. Bir polis arabasının arkasından sarhoş bir şekilde araba kullanmasının ardından Marco iki yılını hapiste, 90 gününü de toplum hizmetinde geçirmek durumundadır. Los Amigos (Arkadaşlar) adı verilen engelli insanlar takımının koçluğunu yapması gerekmektedir. İlk başlarda bu haberler kahraman Marco tarafından iyi karşılanmaz. Çünkü engelli insanları genelde normal-altı olarak adlandırmaktadır.

Ancak zaman geçtikçe bu insanlardan öğreneceği şeyler olduğunu anlar. Marco bir yandan da Sonia ile olan evliliğini ipten kurtarmaya çalışmaktadır. Sonia bir çocuk istemektedir ve Marco’nun bahanelerinden bıkıp usanmıştır. Her ne olursa olsun bu çocuğu istemektedir.

Marco takımla tanışır ve onları çalıştırmaya başlar. Ancak Julio, Los Amigos takımının Paralimpik (Engelli olimpiyatları) Ulusal Lig Yarışması’na katılımının kabul edildiğini söylediğinden sorunlar çıkmaya başlar. Ligi kazanabilecek kapasitede bir takımın zorluklarının farkındadır ve Marco öfkeli hissetmekte, Sonia ile ilişkilerinde de problemler çıkmaktadır.

Takımın yumuşak yüreklisi ve doğal iyilikleri Marco’yu sadece hayatı değil, insanlara nasıl davrandığını ve yaşamdaki gerçek şeylere karşı tavırlarını sorgulamasına neden olur. Umulmadık bir biçimde Sonia’nın da yardımını alan Marco kendini affettirme, bir kurtuluşa erme niyetiyle Los Amigos’u şampiyon yapmak isteğiyle dolar. Takımını zaten bu yarışmanın şampiyonu olarak görmektedir.

Campeones (Şampiyonlar), severek ve etkilenerek izleyeceğiniz bir spor, dram, komedi filmi. Filmden çıkarılacak dersler de var elbette. Konusunu günlük hayatımızda hepimizin duyarlı olması gereken bir alandan alıyor. Bazen gülümseten bazen ağlatan film hayatı sorgulamamızı sağlıyor, bazı konularda fikirlerimizin değişmesine neden oluyor.

Etkileyici filmin yönetmeni Javier Fesser. Senaryosunu David Marqués ve Javier Fesser’in birlikte yazdığı filmin oyuncu ekibinin başında Javier Gutiérrez, Athenea Mata ve Juan Margallo gelmekte.

Campeones izle, dram komedi filmleri izle sevenleri göz atması gereken bir dizi. Dizisec kalitesi ile karşınızda.

  • Ülke İspanya
  • Yapım Yılı 2018
  • Takipçi Sayısı 0
  • İzlenme Sayısı 978
Ortalama 124 dk. Kategori Dram, Komedi

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

Campeones filmi hakkında ne dediler?

Campeones yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
dizisec logo
melbet giriş melbet kaçak iddaa kaçak bahis