Cashback

Zamana Güzellik Kat

Zamana Güzellik Kat izle. Bir ressamın hikayesi ve ayrılıkla birlikte gelen sorunlar. Tüm bunlar yaratıcılığına katkı sağlayacak mı yoksa yeni bir yıkım mı yaratacak? Büyük bir düşten uyandığında neler olacağını asla bilemezsin. Ben Willis, ayrılıkla birlikte gelen uykusuzluktan kazandığı zamanı değerlendirmek adına bir süper market'in gece vardiyasında çalışmaya başlar. İşte bu sıkıcı sıradan iş onun zihnini meşgul etmeye başlar ve saate bakmamaya çalışır çünkü saate her baktığında zaman daha bir yavaş akmaya başlar.

Cashback Türkçe Dublaj İzle. Akan zamanın yavaşlığında ressam yaratacılığını konuşturmak adına yeni bir teknik geliştirir. Artık zamanı beyninde durdurabiliyor ve süper markette gelen her bir müşteri zihinde şekillendirebiliyordur ve boşluğa verilen her şekil biraz daha özel, biraz daha farklıdır. Diziseç ekibi olarak sizlere her zaman en farklı, en kaliteli filmleri sunmayı kendimize görev edindik.

Zamana Güzellik Kat Türkçe dublaj izle. Fırsatından yararlanarak birçok duyguyu aynı anda yaşamaya başlayacaksınız. Yaratım kabiliyeti, aşk, hüzün, kadın erkek ilişkileri, komedi, kalp kırıklığı ve çok daha fazlası bu filmde sizleri kendine bağlayacak.

  • Ülke İngiltere
  • Yapım Yılı 2006
  • Takipçi Sayısı 0
  • İzlenme Sayısı 388
Ortalama 102 dk. Kategori Dram

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

Cashback filmi hakkında ne dediler?

Cashback yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
dizisec logo
melbet giriş melbet kaçak iddaa kaçak bahis