Certain Women

Mutlak Kadınlar

Certain Women izle Türkçe dublaj. Mutlak Kadınlar 2016 izle. Birbirinden farklı şartlarda olan kadınların aşka, hayata ve zorluklara karşı duruşlarını anlatan bir film.

2016 yapımlı olan Certain Women ABD yapımlı bir filmdir. Birçok kişi tarafından sevilen ve izlenilen bir filmdir. Dünya üzerinde de birçok ülke tarafından kendi dillerine çevrilmiştir ve çokça kişi tarafından izlenmiş ve beğenilmiştir. Türkçeye'de 'Mutlak Kadınlar' olarak çevrilmiştir. İMDB puanı ortalama üzerindedir.

Verilen puanlar ortalaması 6,5 olan film birçok film eleştirmeni tarafından yazılara konu edinmiştir. Yazılan yazılar da çok konuşulmuş ve insanları filmi izlemeye teşvik etmiştir. Film dram türünde bir filmdir ve içeriği, ana fikri güzel seçilmiştir. Film birden fazla hikayenin birleşimi şeklindedir. Ayrı ayrı hikayeler içerir. Görüntü kalitesi üst düzey olduğu için insanları hep kendini izlemeye teşvik etmiştir.

     Film Monta'da hayatları bir şekilde birleşen kadınların hayatlarından kesitlerden oluşmaktadır. Her hikaye farklı bir olay, farklı kişiler ve farklı bakış açıları... Hikayelerin bir tanesi avukat olan bir kadının rehin olan birini içinde bulunduğu durumdan kurtarmasını konu almaktadır. Avukat Laura Dern rehin olan kişinin rehin durumunu ortadan kaldırmak için çabalamaktadır. Ve bu ilk hikaye bu mücadele sırasında meydana gelen olayları anlatmaktadır.

Ve bu olay üzerinden dersler vermektedir. Diğer bir hikayede tazminatını alma durumunu engelleyen birine karşı savaş veren bir kadının hikayesini ve duygularını anlatıyor. Bu kadının adı Jared Harris. Kadın uğradığı haksızlık karşısında sessiz kalmamaya çalışmaktadır ve bu kişilerle verilen mücadele sırasında olan biten izleyiciye aktarılmaktadır. 

     Üçüncü hikayede evli bir çiftin yaşlı birisine satış yapmaya çalışması sırasında gelişen meydana gelen olayların evliliklerinde nasıl çatlaklara yol açtığını anlatmaktadır. Michelle Williams ve James Le Gros evlendikten sonra yeni bir eve taşınıyorlar ve olanlar bu evde oluyor. Evliliklerinde oluşan çatlaklar üzerinde gelişen olaylar konu alınmaktadır.

Son hikayede de Lily Gladstone adlı kadın değişik tesadüfler ile bir avukat ile tanışmış ve bu avukat ile aralarında farklı ve güçlü bir bağ oluşmuştur. Son hikaye de onlar arasında geçen olaylar, yaşananlardan bahsetmekte. Film bu kadınların hayatlarından kesitler vermekte ve bu sıralarda oluşan problemlerden bahseder. Olay örgüsü çok güzel bir şekilde ilerlemektedir.

Certain Women izle Türkçe dublaj. Mutlak Kadınlar 2016 izle. Dram filmleri izle bölümüne giren bir yapım izleyeceksiniz.

  • Ülke ABD
  • Yapım Yılı 2016
  • Takipçi Sayısı 0
  • İzlenme Sayısı 215
Ortalama 107 dk. Kategori Dram

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

Certain Women filmi hakkında ne dediler?

Certain Women yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
dizisec logo
melbet giriş melbet kaçak iddaa kaçak bahis