Cuando los ángeles duermen

Melekler Uyurken

When Angels Sleep izle, Cuando los ángeles duermen izle. Araba kullanırken uyuya kalan itibarlı bir adam bir kadına çarpıp kaza yapar ve bir dizi olay başlar. When Angels Sleep film izle keyfinize keyif katacak bir yapım.

Cuando Los Ángeles Duermen, İspanya'dan bir Netflix gerilim filmi olarak kayıtlara geçer, bu da büyük bir potansiyele sahip olduğunun göstergesidir. Olaylardan birkaçı kesinlikle gerçek hayatta herkesin başına gelebilecek cinstendir, ancak bunun üzerine çok fazla şey katılarak kurgu yapılmıştır. Sonuç inanılmaz bir hikaye olarak karşımıza çıkmıştır. Diğer bir problem, karakterlerin oyunculuğunun sevilmemesidir. Konusu Germán, eşi Sandra ve küçük kızı Estela ile yeni bir hayat kurmak istediğini anlar ve hayatlarına girmek için çaba harcar.

Normalde çok meşgul bir hayatı vardır ve bir sigorta şirketinin CEO'sudur. Estela'nın doğum günü partisine katılmak ve yeni yaşını kutlamak ister. Bunun için de partiye zamanında gitmek için gayret harcayan Germán, bir motelde geceler. Ve uyuduğunu belirten iki sivil ajanı tarafından durdurulur. Bir kazayı önlemek için kolları sıvaması gerekir. Aynı zamanda, Silvia yakın arkadaşı Gloria'yla buluşmak için fazla sıkıntılı bir ruh halindedir ve bu şekilde evinden kaçar.

Bu arada Germán, ajanları görevlerini reddetmiştir ve mümkün olan en kısa sürede eve dönmek için tekrar arabayı alır. Silvia El Chato'nun cinsel içgüdüsünü reddeder ve arabadan gitmesini ister. Otostop kararı vermişlerdir. Fakat bir anda Silvia yoldan uzaklaştığında, Gloria uykusunda Germán’ı görür. Ailesini kaybetmekten ve hapse girmekten korkan Germán, Silvia'yı fikrini değiştirmeye ikna etmeye çalışmak için takip eder.

Hepsi bir arada korku dolu bir gece yaşayacaklardır. Melekler Uyurken İzleyin! When Angels Sleep'in orijinal İspanyolca ismi Cuando Los Ángeles Duermen olarak bilinmektedir. Gerilim kategorisinde bizi karşılayan film, aslında 2018 Eylül'ünde İspanya'da çıkmıştır. Ancak bu Netflix sürümü ile birçok ülkeye yayılmıştır. Film Gonzalo Bendala tarafından yazılmış ve yönetilmiştir.

Bu sadece yönetmenin ikinci uzun metrajlı filmi olarak karşımıza çıkmıştır. Ancak geçmişte oldukça kısa filmler yapmıştır. Ve daha da kısa filmler yazmaya başlamıştır. 2004’teki kısa film Días rojos'u filmin yönetmenine birkaç ödül kazandırmıştır. Şimdi uzun metrajlı filmlere odaklanıyor gibi görünüyor ve bu Netflix adımıyla daha büyük bir kitleye ulaşmaya başlamıştır.

  • Ülke İspanya
  • Yapım Yılı 2018
  • Takipçi Sayısı 1
  • İzlenme Sayısı 203
Ortalama 0 dk. Kategori Dram, Gerilim

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

Cuando los ángeles duermen filmi hakkında ne dediler?

Cuando los ángeles duermen yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
dizisec logo
melbet giriş melbet kaçak iddaa kaçak bahis