Dark City

Karanlık Şehir

Karanlık Şehir izle. Johan Murdoch bir sabah hafızasını kaybeder, hiç bilmediği bir otel odasında gözlerini açar. Korkuyu daha ilk anda hisseder. Kanlı otel odasında; hemen kendine şu soruyu sorar bu cinayetleri ben mi işledim? Lakin herhangi bir şey hatırlayamaz, hiç bir şey ve bu da bir yandan onu çıldırtırken. Dedektif tarafından aranmaktadır; kısa bir süre içinde kim olduğunu, karşılaştığı korkunç bilmeyi çözmesi gerekiyordur.

Karanlık Şehir HD izle. Uzun araştırmalar sonucunda yer altı dünyasındaki garip canlılar ile karşılaşır. Yabancı olarka tanımlanan bu varlıklar; zamanı durdurma, dünyanın fiziksel yapısını değiştirme gücüne sahiptir. İşte bu korkunç varlıklar aynı zaman da insan zihnini ele geçirecek, onlara yaşanmayan şeyleri yaşanıyor gibi gösterebilmektedir.

Karanlık Şehir Türkçe Dublaj izle. Tüm bu mücadeleye karşı Murdoch tek başınadır. Bu yaratıkları yok etmeli, dünyayı kurtarmalıdır. Kahramanımıza yardım eli Schreber tarafından uzanır. Hayatta olduğu bu korkunç dünya ile ilgili tüm gerçekler hakkında bilgilendirilir. Eşsiz bir bilim kurgu sizleri bekliyor. Dizisec sizleri her zaman en iyi filmlerle buluşturur.

  • Ülke ABD, Avustralya
  • Yapım Yılı 1998
  • Takipçi Sayısı 1
  • İzlenme Sayısı 319
Ortalama 100 dk. Kategori Bilim Kurgu, Gizem

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

Dark City filmi hakkında ne dediler?

Dark City yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
dizisec logo
melbet giriş melbet kaçak iddaa kaçak bahis