Dead in a Week (Or Your Money Back)

Garantili Ölüm: Yoksa Paran İade

Dead in a Week (Or Your Money Back) izle Türkçe dublaj 2018. Garantili Ölüm: Yoksa Paran İade izle 1080p Türkçe dublaj tek part.

Türkçe'ye ‘garantili ölüm (yoksa paran iade)’ şeklinde çevrilen 2018 yapımlı Dead in a Week, İngiltere yapımlı dram ve aksiyon türünde bağımsız bir komedidir. Yayınladığı güne kadar çok fazla merak uyandıracak çalışmalar yapılmıştır hakkında ve yayınlandığında büyük bir ilgi görmüştür. İMDB puanı 10 lu puanlama sisteminde 6.2 dir. Bu puandan da anlaşılacağı üzere izlenmeye değer bir filmdir.

Filmin ana karakteri William 27 yaşında bir gençtir. Sürekli intihar denemelerinde bulunmuş fakat bir türlü becerememiştir. İntihar etmeyi beceremediği için kendini öldürtmek için kiralık katil, tetikçi tutan William’ın hikayesi anlatılmaktadır. Komedi, aksiyon ve dram hepsi bir arada.

Düzenli olarak intihar denemeleri yapan William 9. Kez de intihar etmeyi denemiş fakat yine olmamıştır. Bu denemede de başarılı olamayınca artık işi bilen, işin ehli olan birisinden profesyonel yardım kararı almıştır. Profesyonel yardım istediği kişi 65 yaşında Leslie adında bir tetikçidir. Bu tetikçi çok fazla arkadaş canlısı birisidir.

William ve Leslie görüşmeleri gerçekleştirmiş, her şey planlanmış ve her şeyde anlaşılmıştır. Tam bu sırada William hayallerindeki kadınla tanışır ve Leslie için de bu kurban çok önemlidir çünkü suikastçı birliklerindeki üyeliğini elde tutabilmek için bir kişiyi daha öldürmelidir. Aylık limitin dolması için bir kişi daha öldürülmeliydi ve aradığı fırsat ayağına gelmişti. Durum bu haldeyken işler çok karışır. İki taraf için de durum zor bir hale gelir.

Dead in a Week karmaşıklık içinde kalan iki adamın hikayesini anlatmaktadır ve sürükleyici bir hikayeye sahiptir. Gidişat ve konu olarak bakıldığında çok fazla ilgi çeken ve çok sürükleyici bir anlatıma sahiptir. Konu olarak da çok fazla rastlanmayan bir konuya sahiptir.

Komedi türü baskınlık göstermektedir. İki adam bir anlaşma yapıyor ve sonra ikisi de çaresizlik içinde kalıyor. Kaçan kovalanıyor. Çok hareketli ve değişik olaylar içeren bir filmdir. Peki William ölecek mi yaşayacak mı? Peki ya Leslie görevin başında kalacak mı kalamayacak mı? İzleyin ve görün.

Dead in a Week (Or Your Money Back) izle, Garantili Ölüm: Yoksa Paran İade izle filmini Türkçe dublajlı izleyeceksiniz. Aksiyon komedi filmleri izle türüne ait diyebileceğimiz İngiltere yapımı bir film.

  • Ülke İngiltere
  • Yapım Yılı 2018
  • Takipçi Sayısı 0
  • İzlenme Sayısı 177
Ortalama 90 dk. Kategori Aksiyon, Dram, Komedi

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

Dead in a Week (Or Your Money Back) filmi hakkında ne dediler?

Dead in a Week (Or Your Money Back) yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
dizisec logo
melbet giriş melbet kaçak iddaa kaçak bahis