Deep Blue Sea 2

Mavi Korku 2

Deep Blue Sea 2 izle Mavi Korku 2 izle Türkçe Altyazılı HD. Ülkemizde Mavi Korku 2 adı ile vizyona giren Deep Blue Sea 2, ünlü yönetmen Darin Scott'un gözü ile seyirciye aktarılan aksiyon, bilim kurgu filmidir. Bu film oldukça beklenen bir devam filmi olarak karşımıza çıkmaktadır. Ünlü oyuncu Michael Beach ve Rob Mayes'in yer aldığı yapım seyirciyi doyuracak görselliğe sahip bir filmdir.

Carl Durant isimli bir milyarder, bir grup bilim insanına zarar vermek maksadı ile köpekbalıkları üzerinde farklı deneyler yapmaktadır. Deep Blue Sea 2 denizin ne kadar dehşet verici bir nitelik kazanacağını gözler önüne seren bir yapıttır. İlk filmin yarattığı beklenti ile oldukça fazla seyirci çeken bu film bazı seyirciler için istenileni verse de bir kısım izleyici tarafından olumsuz yorumlara maruz kalmıştır. Danielle Savre'ın gösterdiği performans oldukça dikkat çekici niteliktedir. 

Bu film ilk filme oranla daha düşük bütçe ile çekildiği için CGI konusunda seyirciye istenileni vermeyebilir. Filmde yer alan birkaç sahne dışında ilk filmi aratır bir görsellik sunulmuştur. İlk filmin yakaladığı havayı yakalamaya çalışan bu film, denizlerde meydana gelebilecek vahşeti de gözler önüne sermektedir. İlk filmden yaklaşık 19 sene sonra vizyona giren bu film izleyici tarafından oldukça beklendiği için beklenti de haliyle yüksek tutulmaktaydı. Deniz hikayeleri ilginizi çekiyorsa ve köpekbalıklarının yarattığı o korkulu hava sizi de etkiliyorsa bu filmi muhakkak izlemelisiniz.

  • Ülke ABD
  • Yapım Yılı 2018
  • Takipçi Sayısı 1
  • İzlenme Sayısı 1075
Ortalama 94 dk. Kategori Aksiyon, Bilim Kurgu, Korku

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

Deep Blue Sea 2 filmi hakkında ne dediler?

Deep Blue Sea 2 yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
dizisec logo
melbet giriş melbet kaçak iddaa kaçak bahis