Dragonheart: Battle for the Heartfire

Ejder Yürek 4: Ateş Savaşı

Dragonheart: Battle for the Heartfire izle. Aksiyon dolu bir animasyon filmi, ejderhalar, krallar, bitmek bimeyen bir savaş. Hayatta kalmak çok zor, animasyonlar eşsiz, manzaralar muhteşem her saniye soluğu, ateşi ensenizde hissediyorsunuz. Karakterl ile birlikte amansız savaşın içinde  dalıyor, onlar kadar heyecan duyuyorsunuz. İşte bu da tüm farkı yaratıyor.

Dragonheart: Battle for the Heartfire Türkçe Dublaj izle. Ejderha Draco, yıllar önce verdiği savaşta; kral Eion hayatta kalması adına her şeyi yapmıştır. Yıllar sonra ise bunca iyiliğe rağmen ejderha avcıları Draco ve Bowen yolları kesilişir. Bowen; muhteşem karakterimiz Draconun hayatına son verecektir. Oysa Bowen ödüllenirken, köy çok iyi kalpli bir ejderi kaybetmiş oluyor. İşte o anda asıl tehlike başlıyor.

Dragonheart: Battle for the Heartfire Türkçe altyazılı izle. Kral Einon artık tehlike altındadır. Krallıkta ki insanları korrumak adına büyük, amansız bir savaş başlayacaktır. Bu muhteşem film görsel efekt dalında oscar a zamanında aday gösterilmitşir. Sizlere en eşsiz filmleri sunmak bizim görevimiz. Dizisec ekibi olarak devamlı çalışıyoruz. Her zaman daha iyi bir deneyim sunuyoruz.

  • Ülke ABD
  • Yapım Yılı 2017
  • Takipçi Sayısı 0
  • İzlenme Sayısı 127
Ortalama 98 dk. Kategori Macera

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

Dragonheart: Battle for the Heartfire filmi hakkında ne dediler?

Dragonheart: Battle for the Heartfire yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
dizisec logo
melbet giriş melbet kaçak iddaa kaçak bahis