E-Team izle Türkçe dublaj 2014 Full Hd. E-Team’in temel amacı, belgelenmemiş suçları belgeleyerek ülke sınırları dışında kalan kişilere yaşanan vahşeti göstermektir.

E-Team, sinema sektörünün yeni devi haline gelmeye başlayan Netflix’te yer almaya başlayan filmlerinden biridir. 2014 yapımı bir ABD filmidir. İnsan hakları savunucusu Anna Neistat, filmin yıldızları arasında yer almaktadır.  

Acımasız diktatörler tarafından ele geçirilen ülkelerde rehin tutulan insanlara karşı vahşet yapıldığında, Human Rights Watch, savaş suçlarını belgelemek ve onları dünyanın geri kalanına rapor etmek için tutulan çok zeki insanlar topluğu olan E-Team’e (Acil Durumlar Ekibi) gönderir. Bu film belgesel niteliği taşımaktadır. Filmde şarapneller, kurşun delikleri ve isimsiz mezarlıklar oldukça yürek burkmaktadır. 

Beşar Esad ve ölen lider Muammer Kaddafi tarafından sivillere yönelik yürütülen koordineli saldırılara dair kanıtları gözler önüne sermektedir. E-Team, bunları belgeleyerek dünyanın geri kalanı ile paylaşmak üzere Suriye ve Libya’ya cepheye gitmektedir. 

E-Team’in temel amacı; belgelenmemiş suçları belgeleyerek ülke sınırları dışında kalan kişilere yaşanan vahşeti göstermektir. Suçlar, yaygın ve rastgele bir şekilde işlenmiştir ve bunların çoğu belgelenmemiş niteliktedir. Çoğu insan İnsan Hakları İzleme Örgütü’nden haberdardır; fakat ne iş yaptıkları hakkında bilgi sahibi değildir. Temel görevlerine bakarsak sadece veri derleyip derledikleri verileri rapor ettiklerini düşünebilirsiniz.

Fakat yaptıkları tek şey insan hakları ihlallerini raporlamak değil, giden diktatörler ardından geride kalan mezarları dahi ziyaret ediyorlar. Tehlikeli birçok bölgeye giriş yapıyorlar. Bu belgesel İnsan Hakları İzleme Örgütü’nün iç çalışmalarını gözler önüne seriyor ve Libya ve Suriye gibi karışık bölgelerde yer alan sivillerin diktatörlerin nasıl zulümlerine maruz kaldıklarını bize anlatıyor.

Belgesel geçmiş zamanlarda yer alan Bosna’daki hükümetlerin suiistimallerini de araştırarak ve aralarında gördüklerini rapor etmek için el ele almaya çalışan İnsan Hakları İzleme Örgütü’nü ele alıyor. Belgeselde en çok öne çıkan kişi Anna Neistat oluyor.

Savaş bölgelerinde sivil halkın neler yaşadığına dair bilgi edinebiliyorsunuz; fakat derinlemesine bir tahlil içermediği için bu belgeseli izleyerek büyük resmi görmeyi beklemeyin. Filmde karamsarlık da yok edilmeye çalışıyor. İnsanlık suçu işleyen diktatörlere karşı bu insanlık suçlarını belgeleyerek dünya medyası aracılığı ile duyurmak ve onların cezalandırılmasını sağlamak en temel amaç olarak görülüyor.

Türkçe dublaj belgesel film izle türündeki E-Team izle, konusu ve çarpıcı görüntüleril ile sizi ekrana bağlayacak.

  • Ülke ABD
  • Yapım Yılı 2014
  • Takipçi Sayısı 2
  • İzlenme Sayısı 276
E-Team oyuncuları Tümünü Göster
Ortalama 88 dk. Kategori Belgesel

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

E-Team filmi hakkında ne dediler?

E-Team yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
dizisec logo
melbet giriş melbet kaçak iddaa kaçak bahis