Ekipazh

Mürettebat

Ekipazh izle Türkçe dublaj 2016. The Crew izle. Mürettebat izle Türkçe dublaj. Eski bir askeri pilot sivil olarak çalışırken bir kurtarma görevi sebebiyle tehlikeye atılır.

Ekipazh filmi birbirinden farklı ve emir – komuta sorunu yaşayan uçak mürettebatı arasındaki sorunları aşıp sağlam bir ekip gibi olmalarını konu ediniyor. İyi ve güçlü bir ekip olmak zorundaydılar çünkü onlardan yardım bekleyen pek çok insana arkasını dönemezlerdi. Flight Crew olarak da bilinen film, ülkemizde daha çok Mürettbat adıyla tanınmaktadır. 

Üstün yetenekli bir pilot olan Alexey Gushchin, otoriteyi kabul etmeyen ve kişisel şeref kurallarına uygun olarak hareket eden genç, yetenekli bir askeri pilottur. Bir gün ona yardım malzemesini temin etmek için bir kargo uçağı verilir ancak uçakta arkadaşının kızıyla evlenecek general için arabalar vardır. Görevi esnasında uçağın fırtınadan kolayca geçemeyeceğini anladığında havada bulunan araçlardan birini elden çıkarmak zorunda kalır.

Tabi bu da aynı zamanda onun ordudan çıkarılması demek anlamına gelir. Bu ona pahalıya patlar ve askeri uçuşların yolundaki tüm kapılar yzüne kapanır. Saçma bulduğu bir emri yerine getirmediği için ordudan atılan Alexey Gushchin, mesleği için mücadeleyi hiçbir zaman bırakmayacaktır. 

Böylece sivil havacılık alanına geçecektir. Yapılan ilk simülasyon oldukça başarılı geçse de ikinci turda aynı başarıyı tekrar gösteremez ve ikinci pilot olarak hayatına devam etmek durumunda kalır. Böylece yardımcı pilot olarak göreve başlayan Alexey Gushchin’i çok daha zorlu günler beklemektedir. Özellikle ağzına geleni söylemekten çekinmemesi, emir – komuta sorunu sürekli olarak mürettebat arasında ciddi problemler yaşanmasına neden olur.

Ordudan gelmenin verdiği etkisiyle sert bir karaktere sahip olması, herkesin ona diş bilemesine neden olur. Bir gün Güneydoğu Asya’ya uçmak için mürettebat görevlendirilir. Uçuş sırasında Kanwoo adlı Aleut adalarından birindeki volkanik bir patlamanın varlığı hakkında bir mesaj alırlar. Görevleri volkanik patlama öncesinde oraya ulaşıp insanların tahliyesini gerçekleştirmektir. Bu yüzden afet merkez üssüne gitmeye karar verilir.

Mürettebat hızlıca Kanwoo hava alanına iniş yapar ve minibüslerle oraya gelen halkın tahliyesini yapmaya başlar. Mürettebat hava alnına vardığında ortalık tam bir cehennem timsalidir. Her yer kızgın lavlar içerisindedir ve toprak zeminde durmadan artçı sallantılar meydana gelmektedir. Birbirleriyle henüz anlaşmakta bile zorluk çeken bu mürettebatın sağlam bir ekip ruhuna ve büyük bir umuda sahip olmaları gerekmektedir.

Ekipazh izle Türkçe dublaj 2016. The Crew izle. Mürettebat izle macera filmleri izle kategorisi filmi. İyi seyirler.

  • Ülke Rusya
  • Yapım Yılı 2016
  • Takipçi Sayısı 0
  • İzlenme Sayısı 413
Ortalama 127 dk. Kategori Aksiyon, Dram, Macera

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

Ekipazh filmi hakkında ne dediler?

Ekipazh yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
dizisec logo
melbet giriş melbet kaçak iddaa kaçak bahis