Fahrenheit 9/11 Türkçe Dublaj izle. Amerikan güvenlik sistemine odaklanan eşsiz bir belgesel izleme fırsatından yararlanın. Derin sağlam bir eleştiri belgeseline ne dersiniz? Değişime engel olamazsınız ve kötülükleri saklayarak daha iyi bir sistem yaratamazsınız. Dünyanın neresinde olursanız olun, çarpıklıklara birileri ses edecektir. İşte o zaman o sesi suturamayacaksınız. Bilglendirici eşsiz bir belgesel.

Fahrenheit 9/11 Türkçe altyazılı izle. Vatanserlik, korku, Bush 11 eylül saldırısı ardındandaki gerçekleşere ulaşmak için irana savaş açmayı uygun görmüştür. Bu belgesel de biraz olsun sistemi gerçekten yönetenlerin dünyasına dalıyorsunuz. Suudiler nasıl güvenli bir biçimde Amerika sızıyor. Sillah tücarları, petrol şirketleri dünyanı nasıl yönetiyor ya da gerçekten yönetiyor mu?

Fahrenheit 9/11 izle. Tüm bunları izleyerek keşfedebileceksiniz. Micheal Moore, sisteme karşı savaşmaya devam ediyor. Gerçekleri, belgeseler ile izleyicilerle buluşturuyor. Bu eşsiz belgesel Oscar adayları arasında döneminde aşırı dikkat çekmişti ama kapitalist bir dünya da neler elde edebiliriz ki. Üstelik tüm tanıtım araçları kapitallere aitken. Şimdi sistemi daha yakından tanıyın. Dizisec kadrosu sizlerle en iyi belgeselleri bir araya getirir.

  • Ülke ABD
  • Yapım Yılı 2004
  • Takipçi Sayısı 0
  • İzlenme Sayısı 680
Ortalama 123 dk. Kategori Belgesel

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

Fahrenheit 9/11 filmi hakkında ne dediler?

Fahrenheit 9/11 yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
dizisec logo
melbet giriş melbet kaçak iddaa kaçak bahis