Faith Under Fire: The Antoinette Tuff Story izle Türkçe dublaj. Faith Under Fire: The Antoinette Tuff Story filminde Georgia'da yaşayan Antoniette Tuff isimli bir kadının başından geçen olaylar anlatılmaktadır. Antoniette Tuff, intihar düşünceleri olan ve hayatı acılarla dolu bir kadındır. Atlanta'daki bir ilkokulda çalışan Antoinette Tuff başına gelenleri sindirmekte ve hayatına devam etmekte zorlanmaktadır. Ancak bu güne kadar karşılaştıklarından daha büyük bir zorluk onu beklemektedir ve bütün yaşadıklarının kendisini o güne hazırladığını anlayacaktır.

Faith Under Fire: The Antoinette Tuff Story filmindeki Antoinette Tuff karakterinin çalıştığı okula bir sabah akli dengesi yerinde olmayan ve aşırı saldırgan bir adam gelir. Adam otomatik silahı ve yüzlerce mermisiyle bütün okulu rehin alır. Antoinette çalışmak için okula geldiğinde bu akıl sağlığı yerinde olmayan adam tarafından bütün okulun rehin alındığı görür ve harekete geçmeye karar verir.Otomatik bir silah ve bolca mermiyle okulu rehin alma eylemini gerçekleştiren Michael Hill'i durdurmak için sadece Antoinette vardır.

Hayattan vazgeçmiş olan bir kadının bütün hayatını gözden geçirmesine sebep olan bu olayı izlerken tüyleriniz diken diken olacak. Aksiyon, dram ve heyecanın yanında filmde verilmek istenen çok güzel bir mesaj da var. Yaşadığımız kötü olaylar bizi üzse de hepsini yaşamamız için belki de bir sebep olabilir. Yaşadığımız iyi ya da kötü her şey, bizi bugün olduğumuz insan yapar. Nefes kesen bu filmi mutlaka izleyin.

  • Ülke ABD
  • Yapım Yılı 2018
  • Takipçi Sayısı 0
  • İzlenme Sayısı 192
Ortalama 85 dk. Kategori Dram

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

Faith Under Fire: The Antoinette Tuff Story filmi hakkında ne dediler?

Faith Under Fire: The Antoinette Tuff Story yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
dizisec logo
melbet giriş melbet kaçak iddaa kaçak bahis