Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

Fantastik Canavarlar: Grindelwald'ın Suçları

Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald izle Türkçe Dublaj Altyazılı hd. Fantastik Canavarlar: Grindelwald'ın Suçları izle Türkçe dublaj Türkçe altyazılı. Senaryosu Harry Potter serisini bize kazandıran J. K. Rowling tarafından kaleme alınan Fantastic Beasts: The Crimes of Grinderwald, Fantastic Beast serisinin ikinci filmi olarak 2018 yılında vizyona girmiş bir filmdir.  Kadrosunda Johnny Depp gibi ünlü oyuncuları da barındıran bu film Harry Potter evreninin girişi niteliğindedir.

Gellert Grindelwald (Johnny Depp), karanlık bir büyücüdür. Onu yakalayan MACUSA'nın elinden kurtulmayı başarmıştır. MACUSA'dan kaçtıktan sonra ne yapmak istediğinden haberdar olmayan müritleri etrafında toplama konusunda başarılı olmuştur. Safkan büyücüler yetiştirip onların sihir dünyası dışında kalan bütün canlılara hükmetmesini hedeflemektedir. Bu durum dünya için oldukça tehlikeli sonuçlar doğurmaktadır. Gellert Grindelwald'ın hedeflediği şeyleri gerçekleştirmemesi için çabalayan Profesör Albus Dumbledore (Jude Law), eskiden öğrencisi olan Newt Scamander'dan kendisine yardımcı olmasını talep eder. Tüm insanların kaderini elinde tutan Newt Scamander, onu bekleyen tehlikelerin farkında değildir. Duygularının test edileceği bir yola girdiğinden haberdar değildir.

Fantastic Beasts: The Crimes of Grinderwald, Harry Potter sevenler tarafından oldukça merak edilen seri filmin ikincisi olma özelliğini taşımaktadır. Görsel efektleri ile izleyiciyi tatmin eden bu film, birçok yeni karakterin tanınmasını da sağlamıştır. Siz de Harry Potter evrenini beğeniyorsanız ve bu evrenin başlangıç aşamalarını takip etmek istiyorsanız bu filmi beğeni ile izleyeceksiniz. Johnny Depp ve Jude Law gibi kaliteli oyuncuların varlığı filmi daha fazla izlenesi kılmaktadır.

  • Ülke ABD, İngiltere
  • Yapım Yılı 2018
  • Takipçi Sayısı 2
  • İzlenme Sayısı 540
Ortalama 127 dk. Kategori Aile, Fantastik, Macera

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald filmi hakkında ne dediler?

Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
dizisec logo
melbet giriş melbet kaçak iddaa kaçak bahis