Fast Five

Hızlı ve Öfkeli 5: Rio Soygunu

Hızlı ve Öfkeli 5: Rio Soygunu Türkçe Dublaj izle. Macera kaldığı yerden devam ederken kahramanlarımız daha hızlı, daha öfkeli. Özgürlüklerini geri almak için bu sefer kahramanlarımız zorlu bir mücadelenin içine girecektir. Amansız yarış, amansız planlar; kötü ve iyi adamlar arasında galip ayrılmak her zamankinden daha zor fakat kahramanlarımız bunu başarabilecek mi? En iyisi izleyip yakından görmek.

Hızlı ve Öfkeli 5: Rio Soygunu Türkçe altyazılı izle. Kahramanlarımızın ölmesini isteyen, kendini bilmez, kötü, ahlaksız iş adamları vardır. Her zaman en güçlü ve en iyi onlar olmak zorunda ama bu hikayeden arta kalan nedir? Her zaman iiyiler kazanır ve bizim kahramanlarıız bu işte gerçekten yeteneklikler. Onlar büyük bir fark atar. Onlar hızlıdr, onlar öfkelidir.

Hızlı ve Öfkeli 5: Rio Soygunu izle. Peki, bu soygun başarılı olacak mı? Merak etmiyor musunuz, o zaman şimdi ücretsiz bir şekilde izlemenin tam zamanı. Federal Ajan Luke Hobbs kahramanlarımızı köşeye sıkıştırmayı başarabilecek mi? Galip kim olacak, kim gerçekten kazanacak. Sizin tamamen ücretsiz bir şekilde yüksek görüntü kalitesiyle sunuyoruz. Maceradan geri kalmayın. Dizisec ile her zaman en kaliteli, aksiyon dolu filmerle ulaşın.

  • Ülke ABD
  • Yapım Yılı 2011
  • Takipçi Sayısı 1
  • İzlenme Sayısı 379
Ortalama 127 dk. Kategori Aksiyon, Gerilim, Suç

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

Fast Five filmi hakkında ne dediler?

Fast Five yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
dizisec logo
melbet giriş melbet kaçak iddaa kaçak bahis