Feral izle, Feral Türkçe Altyazılı 2018. Haftasonu için ormanlık alanda tatile giden 6 doktor adayı, bir hayvanın saldırısına maruz kalırlar.

2017 yapımı olup 2018’de vizyona giren Feral filmi korku, gerilim ve aksiyon filmi izle sevenlerin ilgisini çekiyor. Filmin IMDB puanı 4.1 olmasına rağmen düşük bütçeyle iyi iş çıkarıldığını düşünen izleyiciler var. Filmin konusu bir hafta sonu yoğun derslerinden bunalıp tatil yapmak için ormana gelen altı tıp öğrencisinin başına gelenler.

Tıp gibi yorucu ve zor bir bölümde eğitim alan bu öğrenciler ormanlık alanda kamp kurup, biraz kafa dinlemek istiyor. Ancak başlarına geleceklerden habersizler. Muhteşem doğada güzel zaman geçiren bu altı gencin başına bir süre sonra umulmadık bir olay geliyor.

Öğrenciler ormanın derinliklerinde çıktıkları yürüyüş sırasında, bilinmeyen vahşi bir hayvanın saldırısına uğruyorlar. Filmin adı olan ‘Feral’ sözcüğü sözlükte ‘yabani’, ‘vahşi’, ‘evcil olmayan’, ‘yırtıcı’, ‘ölümü hatırlatan’, ‘öldürücü’, ‘yok edici’ anlamlarına geliyor. Bu bilinmeyen vahşi hayvan saldırısı bu kadarla da kalmıyor. Hayvanın saldırısına uğrayan herkes tek tek saldırı sonrası kendilerine bulaşan virüsten dolayı beklenmedik bir değişim geçiriyor.

Vahşi yaratığın saldırdığı herkes vampirler gibi kana susamış, kuduz bir yaratığa dönüşüyor. Feral filminin teması bu tarz beklenmedik, kimsenin aklına gelmez zor bir durumda hayatta kalma mücadelesi. Herşey olağan akışında seyrederken birden hazırlıksız yakalandıkları bir saldırıya maruz kalan eğitimli gençler zorlu bir mücadelenin ortasında kalıyor. Zombi, vampir gibi doğaüstü bir yanı olan saldırgan vahşi hayvan bu gençlerin hayatını eğlenmek için çıktıkları bir haftasonu sırasında kabusa çeviriyor.

Saldırı sonrası virüs kapan arkadaşlarından ve bu virüs saçan vahşi yaratıktan aynı anda korunmak zorunda kalan henüz virüs bulaşmamış iki arkadaş Alice ve Jules zor ikilemler yaşıyor. Eğer virüsün etkisiyle kana susamış bir yaratığa dönüşmüş arkadaşları kendilerine saldırırsa ne yapacaklar? Arkadaşlarını yaralayıp, öldürecekler mi? Bunlar yaşanırken ormanda karşılaştıkları Talbot onlara yardım edebilir mi?

ABD yapımı olan film diğer bazı filmlerin senaryosuna benzer bir senaryoya sahip olmaktan dolayı eleştirilse de bazı korku ve gerilim seven izleyiciler tarafından beğeniyle karşılanıyor. Filmin enteresan bir senaryosu olduğu gibi gerilim, korku, aksiyon türünde düşük bütçeyle iyi bir iş çıkarıldığı da söylenebilir.

  • Ülke ABD
  • Yapım Yılı 2018
  • Takipçi Sayısı 2
  • İzlenme Sayısı 732
Ortalama 90 dk. Kategori Aksiyon, Dram, Gerilim, Korku

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

Feral filmi hakkında ne dediler?

Feral yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
dizisec logo
melbet giriş melbet kaçak iddaa kaçak bahis