Final Score

Son Darbe

Final Score izle Türkçe Dublaj Altyazılı 2018. Son Darbe izle Türkçe Dublaj Altyazılı. Stadda yeğeniyle maç izleyen eski bir asker terörist saldırısını önler.

Türkçe’ye ‘Son Darbe’ olarak çevirilen Final Score 2018 yılında Birleşik Krallık’ta vizyona girmiştir. Filmin IMDB puanı 5.7’dir. Film eski bir askerin bir futbol müsabakası sırasında stadı ele geçiren teröristleri durdurmaya çalışmasını konu alıyor. Filmin kahramanı Michael Knox eski bir askerdir. Yeğeniyle birlikte maç izlemek için West Ham Stadyumu’na gider. Heyecanlı maç esnasında Knox’a bir telefon gelir. Telefonun ucunda teröristler vardır.

Stadyumu ellerine geçirdiklerini ve dedikleri şeyleri yapmazlarsa stadyumu yerle bir edeceklerini söylerler. Bu esnada Knox’un yeğeni de kaçırılmıştır ve karşılığında yüklü bir miktarda fidye istemektedirler. İstedikleri gerçekleşmezse yeğen dahil stattaki herkesi öldürmekle tehdit etmektedirler. Eski asker Michael’in teröristleri durdurmak için bir buçuk saati vardır.

Final Score filminin detaylarına gelecek olursak, teröristler Dynamo taraftarı arasında yer almaktadır ve Rusya’daki devrimi yeniden ateşlemek için stadı ele geçirmişlerdir. Stadın dışarısıyla olan tüm iletişimini kesen teröristler stadyumun her yanına patlayıcı düzenek kurmuşlardır. Yeğeni Danni’nin bir anda ortadan kaybolmasıyla kaçırıldığını anlayan Michael Knox bu durumda 90 dakika gibi kısa bir süre içinde teröristlerle tek başına mücadele vermek zorunda kalmıştır. 

Dimitri ve Arkady kardeşler Rusya’nın Sakovya bölgesinde bağımsızlık için devrim hareketlerine liderlik etmişlerdir. Devrim Dimitri’nin ani ölümü ve Arkady’nin yakalanmasıyla son bulur. Birkaç yıl sonra, Arkady ve adamları Dimitri’nin aslında ölmediğini, ölmüş numarası yapıp Londra’da bir yerde saklandığı sonucunu çıkarır. Hedef maçı izlemeye gelen 20 yıl önceki isyanın liderini burada bulmaktır.

Eski Amerikan askeri Michael Knox önceden Afganistan’da hizmette bulunmuş ve son görevden sağ kurtulan tek kişi olmuştur. Yeğeni Danni’nin maça gelebilmesi için ona ihmalkar davranışlarından dolayı izin vermeyen annesinden özel izin almıştır. Arkady Dimitri’nin yerinin bildirilmesini istemekte yoksa stadyumu havaya uçaracağını söylemektedir.

Konuşmasını bitiren görevliyi ve diğer ikisini televizyonda canlı yayın yapılırken öldüren Arkady, oldukça ciddidir. Bunu gören ajan Cho, Dimitri’nin estetik ameliyat geçirdiğini ve kendisine af verildiğini açıklar. Stadyuma uzun süren büyük bir kaos hakimdir. Film, konusundan da anlaşılabileceği gibi yüksek tempolu bir aksiyon filmidir.

Aksiyon filmleri izle markası haline gelmiş Dizisec, Final Score izle kolaylığını sözlere sunuyor. İyi seyirler.

  • Ülke ABD, İngiltere
  • Yapım Yılı 2018
  • Takipçi Sayısı 1
  • İzlenme Sayısı 259
Ortalama 104 dk. Kategori Aksiyon

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

Final Score filmi hakkında ne dediler?

Final Score yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
dizisec logo
melbet giriş melbet kaçak iddaa kaçak bahis