Frequency izle. Supernatural ve Being Human ile tanıdığımız Jeremy Carver'ın imzasını taşıyan dizide Gregory Hobbit'in aynı isimli filminden yola çıkılmıştır. Filmde  bir polis dedektifi 30 yıl sonraki oğluyla  iletişime geçebildiğini farkeder. Bu fırsatı geçmişteki karmaşık olayları yoluna koyabilmek için kullanır. Dizide ise yine NYPD'da polis dedektifi olan bir kadın olan Raimy Sullivan,1996'da ölen babasıyla eski bir telsiz frekansıyla bağlantı kurabildiğini farkeder. Bu bağlantıyı faili meçhul bir cinayeti çözmek için kullanır. Fakat bu sırada ortaya çıkan, geçmişten gelen zincirleme etkiler bugün için olumsuz sonuçlar doğurur...

 

 

“2000 yılındaki bilim kurgu filminin uyarlaması. Filmde bir New York polis dedektifi, 30 yıl gelecekteki oğlu ile bağlantı kurabiliyor. İkilimiz tarihteki trajik olayları değiştirmek için birlikte çalışmaya başlıyor. Bu sırada kendi karmaşık ilişkilerine de bir çeki düzen verme şansı elde etmiş oluyorlar. Dizide ise 2016 yılında polis dedektifi bir kadın, babasının gençliği ile iletişim kurmanın yolunu buluyor."

Dedektif Raimy Sullivan (Peyton List) bulunması zor bir doğa olayı sonucunda amatör bir telsizle bir frekans yakalar. Bu sayede yıllar önce (1996) kendisini terk eden ve ölen babası Frank Sullivan (Riley Smith) ile konuşmanın mümkün olduğunu keşfeder. Oluşturdukları bu bağlantı sayesinde fahili meçhul bir cinayet davası üzerinde birlikte çalışırlar. Ancak geçmişte yaptıkları değişiklikler kelebek etkisi yaratak günümüzde istenmeyen gelişmelere yol açar.

  • Ülke ABD
  • Yapım Yılı 2016
  • Sezon Sayısı 1
  • Bölüm Sayısı 14
  • Takipçileri 2
Ortalama 42 dk. Kategori Bilim Kurgu, Dram, Gizem

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

Frequency dizisi hakkında ne dediler?

Frequency yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
dizisec logo
melbet giriş melbet kaçak iddaa kaçak bahis