Idi i smotri

Gel ve Gör

Gel ve Gör izle, Savaşın en karanlık yüzüne tanıklık edin. Acıyla, kıvranan hayatlar, Naziler, yıkıcı güç, aslında hayatta kalmak her zaman zordur. Savaş zamanları ise daha zorlu bir hal alır. İkinci dünya savaşnının en kötü dönemine doğru yolculuğa çıkacaksınız. Film de yer alan her bir atmosfer size hüzün verecek. Alman işgali sırasında küçük bir kasaba, Belarus sınırlarında. 

Gel ve Gör HD izle. Naziler tüm köyü yerler bir ederken, tüm halkı katlerderken. 13 yaşında Florya adlı bir kahraman biricik varlığı annesini bırakıp, Sovyet partizanların arasına katılır. Almanyaya karşı partizanlar harekete geçtiğinde Cesur Florya, Glascha isimli bir kızla arkadaşlık yapmaya başlar. Bu sevimli dostluk her ne kadar güzel olsa da üzün peşlerini bırakmaz.

Gel ve Gör Türkçe Dublaj izle. Her ne kadar kendine sıkı bir dost bulsa da Florya dostuyla birlikte adım adım köyününün yıkımına şahit olur. Savaş bir kez daha tüm can alıcığı, yıkıcılığı ile insanları katleder, siviller bir hiç uğruna canlarından olur. Hüznü çok derin bir şekilde hissedecek, dönemin atmosferine şahit olacaksınız.

  • Ülke Rusya, Belarus
  • Yapım Yılı 1985
  • Takipçi Sayısı 0
  • İzlenme Sayısı 692
Ortalama 127 dk. Kategori Dram, Savaş, Tarih

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

Idi i smotri filmi hakkında ne dediler?

Idi i smotri yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
dizisec logo
melbet giriş melbet kaçak iddaa kaçak bahis