God of War

Savaş Tanrısı

God of War HD izle. Çinliler büyük bir zorluk içinde büyük bir savaşın, esrarengiz esintisini hissediyorlar. Büyük düşmanları hareket halinde nedenini bilmediğimiz bir korku hakim. Herkes çekiniyor savaş meydanına gitmekten ama nedense kimse ilk kanı dökmek istemiyor yine de bir yerlde kanlar dökülüyor. İşte böyle bir karşma da büyük bir savaş patlak verecek.

God of War Türkçe Dublaj izle. Çinliler ve japonların savaşı başlıyor. Tanrılar kimin safında yer alacak hiç bir zaman bilmiyoruz ama hepimizin tuttuğu bir taraf var ve biz her zaman iyi olanın kazanmasını istiyoruz. Aksiyon sahneleri, kılıç kalkan, yeni inşa edilmiş ateşli silahlar, barut kokusu ekranlardan, evinizin içine yansıyor. Dönemin atmosferi esşiz bir şekilde yansıtılmış.

God of War Türkçe altyazılı izle. Savaşın galibi kim olacak, kimse bilmiyor bilmekte zorun değil kimse. İstersen al beni ve yok eden diyen imparatorlar ya da kanının son damlasına kadar savaşanlar. Her saniye heyecanı hissedin. Dizisec farkıyla kaliteyi keşfedin.

  • Ülke Çin
  • Yapım Yılı 2017
  • Takipçi Sayısı 1
  • İzlenme Sayısı 162
Ortalama 127 dk. Kategori Aksiyon, Tarih

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

God of War filmi hakkında ne dediler?

God of War yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
dizisec logo
melbet giriş melbet kaçak iddaa kaçak bahis