Grandma

Büyükannem

Grandma izle Büyükannem izle Türkçe dublaj 2015. Kimseyle anlaşamayan huysuz bir kadın, torunu ile çıktığı yolculukta gençliği ve neşeyi bulacaktır.

Büyükannem Türkçe dublaj izle. 2015 yılında yayına girmiş olan Amerika Birleşik Devleti yapımlı olan Grandma komedi ve dram türlerinde bir yapımdır. Filmin İMDB puanı 10 üzerinden 6.7 dir. Bakıldığı zaman orta seviyede bir puan gibi görünmektedir fakat yorumlar incelendiği zaman film çok fazla olumlu dönüşler almıştır.

Film birçok ülkede yayınlanmış ve birçok ülkede de büyük ilgi görmüştür. Ayrıca bakıldığı zaman filmden esinlenerek yapılan bir sürü film bulunmaktadır. 10'dan fazla farklı dile çevrilen film Türkçe'ye 'Büyükannem' olarak uyarlanmıştır. İçeriği insanları geçmişe sürükleyebilen ve onlara anılarını, geçmişte yaşadıklarını hatırlatabilecek bir filmdir. İnsanları güldürürken bir yandan geçmişlerini düşünmeye teşvik edip gözyaşlarını akıtabilecek yapımdır. Bu nedenle de insanlar tercih etmektedirler. 

     Elle Raid yaşlı ve alımlı bir kadındır. Yaşına rağmen sosyalliğini koruyan birisidir fakat insanları çok fazla sevmemektedir. Mümkün olduğunca insanlardan uzakta kalır. Bu nedenle de insanları çok sevmediğini düşünmektedir. Bu düşünceleri bir yerden sonra değişmeye başlamıştır. İşte bu değişmeye başladığı nokta torununun onun yanına geldiği gündür.

Torunun adı Sage'dir. Sage bir gece ansızın çıkagelir ve büyük annesi çok şaşırır. Sage'nin bir geliş amacı bulunmaktadır. Akşama kadar 600 dolara sahip olması gerekmektedir. Büyük annesi bu durum için ona yardım etmeye başlamıştır ve birlikte oradan oraya her yere uğramaktalar. Kapı kapı dolaşıp 600 dolar toplamaya çalışmaktadırlar. Bu süreç onları geçmişlerine taşımıştır.

     Para bulmak için eskiden tanıdıkları kim varsa hepsine başvurmuş hepsinin kapısını tek tek çalmışlardır. Bu süreç içerisinde sürekli olarak eski görüştükleri kişilerle irtibat kurmalar onları geçmişe taşımaya yetmiştir. Sürekli anılar canlanmakta ve sürekli geçmişten konuşmaktadırlar. Sahneler sürekli geçmişlerine gitmektedir. Anılarla karşılaşılması bir yerden sonra garip hal alır. Geçmişten saklanılan sırlar, gizler açığa çıkar.

Öğrenilmemesi gereken şeyler öğrenilir ve olaylar tahmin edilmedik bir şekilde ilerlemeye devam eder. Elle Raid yani büyük anne birilerini sevebildiğine bu zamanlarda karar verir. Geçmişini hatırladıkça aslında ne kadar sevecen biri olduğunu fark ediyor. Kısacası tüm konu bir büyük anne ve torunu başından geçmişiyle alakalı geçmektedir.

Grandma izle Büyükannem izle, hem dram hem komedi filmleri izle kategorisine dahil. İyi seyirler.

  • Ülke ABD
  • Yapım Yılı 2015
  • Takipçi Sayısı 0
  • İzlenme Sayısı 269
Ortalama 78 dk. Kategori Dram, Komedi

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

Grandma filmi hakkında ne dediler?

Grandma yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
dizisec logo
melbet giriş melbet kaçak iddaa kaçak bahis