Harry Potter and the Half-Blood Prince

Harry Potter ve Melez Prens

Harry Potter 6 Melez Prens izle Türkçe dublaj Türkçe Altyazılı full hd. Harry Potter and the Half-Blood Prince izle Türkçe dublaj Türkçe altyazılı full hd 1080p tek part.

Harry Potter ve Melez Prens serinin 6. Filmi, Harry ailesine dair tüm sırları öğreniyor mu? Sihir bakanlığı Lord Voldemort’un gelişini kabul ediyor. Yani heyecan, aksiyon bu filmde oldukça yüksek. David yates yönetmenliğinde Harry Potter, evreninde 150 dakika atıştırmalıklarınızı hazırlayın, ışıkları kapatın. Sizi bekleyen mükemmel bir macera var. Kimilerinin çocukluğu olan bir seri, kimilerinin ise yeni başladığı bir macera. Harry Potter and the Half-Blood Prince izle senin için Türkçe alt yazılı ya da Türkçe dublaj opsiyonlarını ekledik. Aynı zamanda partlı ya da full tek part olarak izleme şansına sahipsin.

Bu yıl Hogwarts’da, Harry’i bekleyen bir sürpriz vardır. Ders esnasında, Melez Prens kitabıyla karşılaşır. Bu kitapta çeşitli büyüler var olsa da aslında Harry’nin merak ettiği Melez Prens’İn kim olduğudur. Dumbledore her ne kadar Harry’ye yardımcı olmaya çalışsa da gençliğin verdiği heyecanla pek çok sorun beraberinde yaşanır. Beklenenler, beklenmedik anda olanlar, hikayeden ayrılanlar, Lord Voldemort sihri, gücü, karanlık, savaşlar heyecan bir an olsun durmayacak. Harry Potter and the Half-Blood Prince Full HD İzle fırsatından ücretsiz olarak yararlanabilir, HD, 1080P olarak izleyebilirsiniz. Her zaman en güzel filmleri ve en kaliteli film serilerini donmadan, kusursuz bir şekilde izleyin. Kazanan siz olun.

  • Ülke ABD, İngiltere
  • Yapım Yılı 2009
  • Takipçi Sayısı 4
  • İzlenme Sayısı 1410
Ortalama 127 dk. Kategori Aile, Fantastik, Macera

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

Harry Potter and the Half-Blood Prince filmi hakkında ne dediler?

Harry Potter and the Half-Blood Prince yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
dizisec logo
melbet giriş melbet kaçak iddaa kaçak bahis