Hunter Killer

Katil Avcısı

Hunter Killer izle. Katil Avcısı izle. Türkçe Altyazılı 2018 Full Hd. Bir Amerikan denizaltısı 3. Dünya Savaşı'nı engellemek için Rusya başbakanını kurtarmalıdır.

Hunter Killer
, Katil Avcısı ismi ile ülkemizde vizyona giren başrollerini Gerard Butler ve Gary Oldman gibi usta isimlerin paylaştığı bir aksiyon/gerilim filmidir. 2018 yapımı olan bu film izleyenleri tam manası ile aksiyona doyurmaktadır. 

Hunter Killer, yüzbaşı Joe'nun hikayesi çerçevesinde ilerleyen bir savaş filmidir. Yüzbaşı Joe, Kuzey Buz Denizi'nin fersah fersah altında bir Amerikan denizaltısını komuta etmektedir. Görevini icra ederken başka bir Amerikan denizaltısının farklı planlamalar içerisinde olduğunu öğrenir ve bunu engellemek için elinden gelen her şeyi yapar.

Rusya’ya yönelik yapılan bu plan dünyadaki tüm canlıların kaderini ilgilendirmektedir. Yüzbaşı Joe’nun hedefi kaçırılan Rusya başbakanını ülkesine ulaştırmak ve Üçüncü Dünya Savaşı’nın çıkmasını engellemektir. 

Bu film Michael Nyqvist’in ölümünden önce çekilen son film olma özelliği taşımaktadır. Filmin daha özgün bir ortamda çekilebilmesi için film yapımcıları ABD Donanması ile ortak çalışma yürütmüşlerdir. Gerard Butler, bu filmdeki rolünü daha iyi canlandırabilmek amacı ile film çekiminden önce gerçek bir denizaltı aracı ve mürettebat ile birlikte denizaltında saatler geçirmiştir.

Filmde Rus denizaltısı Akula türüdür. Akula da Rusçada köpekbalığı anlamına gelmektedir. Filmin oyuncu kadrosu bile filmi izlemek için başlı başına bir sebep oluşturmaktadır. 122 dakika uzunlukta bir filmin sıkılmadan izlenilebilir olması hem yönetmenin hem de oyuncuların başarısından kaynaklanmaktadır. 

Klasik bir Amerikan donanması propagandasından ziyade Rusya ile ikili ilişkilerini sürdürülebilir seviyede tutmayı hedefleyen bir film olarak karşımıza çıkmaktadır. Denizaltılara ve savaşlara karşı ilgili iseniz, politik düzen hakkında kafa yormayı seven bir yapıya sahipseniz bu filmi muhakkak izlemelisiniz. Sualtı sahneleri yeryüzünde çekilmiş kadar muazzam.

Sinematografi açısından görsel şölene hazır olun. Heyecan verici bir film izlemek istiyorsanız ve kaliteli bir zaman geçirmek istiyorsanız bu film sizin tercih edeceğiniz türden bir film. Üçüncü Dünya Savaşı’nın nasıl gerçekleşeceği konusunda zaman zaman fikir yürütüyorsanız ve bu savaşın Rus-Amerikan gerginliğinden doğma ihtimalini yüksek görüyorsanız bu film size gerçeklik konusunda da istediğinizi verecektir.

Gerard Butler ve Gary Oldman’ın nefes kesici performansı ile aksiyonun tadını çıkarmak istiyorsanız bu filme bir şans vermelisiniz.

Hunter Killer izle. Katil Avcısı izle. Gerilim aksiyon filmleri sevenler ekran başına.

  • Ülke ABD, İngiltere, Çin
  • Yapım Yılı 2018
  • Takipçi Sayısı 1
  • İzlenme Sayısı 280
Ortalama 122 dk. Kategori Aksiyon, Gerilim

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

Hunter Killer filmi hakkında ne dediler?

Hunter Killer yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
dizisec logo
melbet giriş melbet kaçak iddaa kaçak bahis