I Kill Giants

Dev Avcısı

I Kill Giants izle Dev Avcısı izle Türkçe dublaj Türkçe Altyazılı 1080p full hd film. Ülkemizde Dev Avcısı adı ile vizyona giren I Kill Giants, fantastik ve macera türünde ses getiren yapımlardan biridir. Aynı zamanda bu film Andres Walter'ın ilk filmi olarak da karşımıza çıkmaktadır. Film, I Kill Giants, Kelly ve Ken Niimura'nın aynı isimdeki çizgi romanına dayanmaktadır.

Film Barbara Thorson'ın hayatını ve mücadelesini konu almaktadır. Barbara, hayatında ve hayal dünyasında bulunan canavarları yenebilmek adına mücadeleden kaçınmayan genç bir kızdır. Kendi dünyası ile ilgilenmekten ziyade canavarların dünyası ile ilgilenmektedir. Çevresinde bulunan her türlü zorluğa kafa tutan, mücadele etmekten keyif alan ve yalnız bir kızdır. Ablası Karen ile hiç anlaşamayan Barbara, Karen için hayatı zorlaştırmaktadır. Barbara'nın bu rahatsız edici ve dikkatleri üstüne çeken tavırları giderek artmaktadır. Öyle ki bu tavırlar okulda bulunan psikolog Molle'nin dikkatlerini Barbara üzerinde toplamıştır. Barbara'nın tüm canavarlarla mücadele etme isteği bir zaman sonra takıntı halini alır. Tek amacı hayal dünyasındaki ve gerçek dünyadaki canavarlardan kurtulmak haline gelmiştir.

Film Harry Potter'ın yapımcıları tarafından piyasaya sürüldüğü için oldukça dikkat çekmiştir. Akranları tarafından anlaşılmayan Barbara, gitgide yalnız kalmaktadır. Çizgi romanı okuyan ve takip eden kişilerin I Kill Giants filmini oldukça beğeneceklerdir. Çizgi roman dünyasına hakim olan çoğu insanın hoşuna gidecek bu film, listesinde yer edinmesi gereken filmler arasında yerini almalıdır.

  • Ülke ABD, İngiltere, Belçika
  • Yapım Yılı 2018
  • Takipçi Sayısı 5
  • İzlenme Sayısı 1193
Ortalama 106 dk. Kategori Dram, Fantastik

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

I Kill Giants filmi hakkında ne dediler?

I Kill Giants yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
dizisec logo
melbet giriş melbet kaçak iddaa kaçak bahis