Joker Hd İzle. Arthur Fleck namı değer Joker toplum tarafından, dışlanmış bir karakter. Hastalığı nedeniyle, yaşadığı zorluklar ve o iyi kalbine rağmen insanların kötü davranışları sizleri sorgulamaya itecek. Gerçek kötü kimdir? Sebep olanlar mı yoksa sebebiyet verenler mi derin sorgulamalar yaşayacaksınız. Belki de biraz bağ kuracaksınız fakat yine de kötü olmaktan kaçının.

Joker Türkçe Altyazılı izle. Yapayalnız bir hayat süren Joker gündüzleri geçimini sağlamak adına palyaço maskesi takar ve belki de bu tüm hayatını belirleyecektir. Gerçi sıkı joker takipçileri için bu açıklama gereksiz olacaktır çünkü onlar tüm bu dönüşüm hikayesini başından beri biliyor. Arthura takılan lakap içindeki acıları dindirmeyi, gizlemeyi sağlasa da bir yer de patlak verecektir.

Joker İzle. Yaşananlar, gördükleri, hissetikleri onun dönüşümünü hızlandırır. Gotham şehrinin belası olacaktır çünkü Gotham onun gibi iyi bir insana dahi acı çektirmeyi başarmıştır. Jokere dönüşümü başlar en iyisi bu harika filmi izleyin. Daha iyi bir şekilde cevapları alacaksınız.

  • Ülke ABD
  • Yapım Yılı 2019
  • Takipçi Sayısı 3
  • İzlenme Sayısı 471
Ortalama 122 dk. Kategori Dram, Gerilim, Suç

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

Joker filmi hakkında ne dediler?

Joker yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
dizisec logo
melbet giriş melbet kaçak iddaa kaçak bahis