Justice League: Throne of Atlantis

Adalet Birliği: Atlantis Tahtı

Justice League: Throne of Atlantis izle. Dünyaya barış hükmediyorsa, birileri savaş planı yapıyor demektir fakat korkmaya hiç gerek yok. Kahramalarımız bizim adımıza dünyayı kurtarabilir ya da kurtarabilecek mi? Elbette DC evrenini sevenler böylesine harika bir filmi kesinlikle kaçırmayacaktır. Savaşın olduğu yerde iyiler, kötüler arasındaki sonsuz kurgunun içinde kendinizi kaybederek aksiyonun en derin noktasını keşfedeceksiniz.

Justice League: Throne of Atlantis Türkçe Dublaj İzle. Atlantis, krallanı kaybetti ve savaş bitti gözükse de intikam ateşi körüklendi. Metropolis tehdit atlındayken Kraliçe farklı sorunlarla uğraşmaktadır. Kaybolan oğlunu bulmak adına adelet birliğini yeniden bir araya toplar. Oğlunun bildikleri, oğluna olan sevgisi; Kraliçeye güç veriyor fakat o olmadan her şey biraz eksik bu yüzden kahramanlarımız biraz hızlı hareket etmek zorunda.

Adalet Birliği: Atlantis Tahtı izle. Atlantis birlikleri, okyanus efendisinin önderliğinde saldırıya devam ederken Adelet birliğinin durumu bir hayli zordur. Sonucun ne olacağını, kimin kazanıp, kimin kaybedeceğini öğrenmek adına yüksek görüntü kalitesiyle bu harika filmi izleyebilirsiniz. Dizisec ekibi reklamsız, donmadan film izleme deneyimi sunar.

 

  • Ülke ABD
  • Yapım Yılı 2015
  • Takipçi Sayısı 0
  • İzlenme Sayısı 173
Ortalama 72 dk. Kategori Aksiyon, Animasyon, Bilim Kurgu, Macera

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

Justice League: Throne of Atlantis filmi hakkında ne dediler?

Justice League: Throne of Atlantis yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
dizisec logo
melbet giriş melbet kaçak iddaa kaçak bahis