Taegukgi Hwinalrimyeo

Kardeşler Savaşı

Kardeşler Savaşı hd izle. Kore savaşı yıllarına gidiyorsunuz, dönemin atmosferini derinden hissediyor, yaşanmış tüm acıları görüyorsunuz. Savaş her zaman böyle yıkıcı mıydı? Durum daha farklı olduğunda ve savaşın bireyler arasında yapıldığını arasında fark ettiğinizde daha yıkıcı bir hal mı alıyor. Acının kaç farklı çeşiti olabilir bu eşsiz yapım da acını tüm çeşitlerini en derinden hissetme şansına erişiyorsunuz. Her daim hüznü, savaşın yaratığı yıkımı bireyler üzerinden gözlemleyebiliyorsunuz. 

Kardeşler Savaşı Türkçe Dublaj izle. 1950 - 1953 yıllarında Kuzey Kore - Güney Kore arasında patlak veren savaş. Yaşanan bu yıkımın ardından Jin Tae Lee geçmişte savaş eşyalarını arasından kaybolan ağabeyinin izine rastlar. Savaşın öncesinde iki kardeş ayakkabı tamirciliği yaparak eçinmektedir. Her şey iyi ve güzel giderken iki kardeş savaş için farklı safhalarda yer almak zorunda kalacaktır.

Kardeşler Savaşı Türkçe altyazılı izle. Göç girişimleri sırasında askere alınan bu gençler arkasında eş, anne bırakırlar. Ağabeyi ise tek bir amaçla yaşar. Savaştan sağ çıkmak, sağ saim eve dönmek ve karısına, sevdiğine, kardeşine kavuşmak olacaktır lakin hayat her zaman öyle işlemez. Hayatın kendine göre planları vardır ve bu planlar her şeyin daha farklı olmasıyla sonuçlanır. Şimdi büyük risk almaya ve her şeyi değiştirmeye başlayın. Zamanın en büyük yanılgısı yaşanıyor. Sizlere en eşsiz filmleri Dizisec ekibi olarak sunuyoruz.

  • Ülke South Korea
  • Yapım Yılı 2004
  • Takipçi Sayısı 1
  • İzlenme Sayısı 314
Ortalama 127 dk. Kategori Aksiyon, Dram, Macera, Savaş, Tarih

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

Taegukgi Hwinalrimyeo filmi hakkında ne dediler?

Taegukgi Hwinalrimyeo yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
dizisec logo
melbet giriş melbet kaçak iddaa kaçak bahis