Kill Switch Türkçe Dublaj izle. Geleceğe doğru bir yolculuk yapacaksınız. Bilgisayar teknolojisinin geldiği son noktada kendinizi çok farklı bir yerde bulacaksınız. Bulduğunuz bu yerde aksiyon, heyecan bir an olsun durulmayacak. Belki de bu ortam birçoğununuzun hayalini kurduğu bir yer. Takip ettiğini zaman dilimi ise sürekli olarak kırılıyor.

Kill Switch Türkçe altyazılı izle. Bilgisayar oyunu tarzında bir film. Sınırsız enerjinin olduğu, parelel evrenleri durmadan harekete geçirecek deneyler bütünü, ancak ne yazık ki işler her zaman olduğu gibi gitmiyor ve denge bozuluyor. Denge bozulunca dünya yok olma tehlikesi ile baş başa kalıyor.

Kill Switch izle. Elbette kahramanımız dünyayı kurtarmak için harektete geçecek. Porter, dünyayı, ailesini, arkadaşlarını ve insanlığı kurtarmak için hızlı olmak zorundadır. Redivider kutusunu; kuleye ulaştırmak, kule de o kutuyu çalıştırmak ve döngüyü kırmak zorundadır ki o zaman parelel evrenler yerine dönebilsin. Dizisec sizlere her zaman en kaliteli, en fantastik filmleri sunar.

  • Ülke ABD, Almanya, Hollanda
  • Yapım Yılı 2017
  • Takipçi Sayısı 0
  • İzlenme Sayısı 154
Ortalama 91 dk. Kategori Aksiyon, Bilim Kurgu, Gerilim

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

Kill Switch filmi hakkında ne dediler?

Kill Switch yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
dizisec logo
melbet giriş melbet kaçak iddaa kaçak bahis