La tortue rouge

Kırmızı Kaplumbağa

Kırmızı Kaplumbağa Türkçe dublaj izle. Issız bir adada hayatta kalma mücadelesi verdiğinizi düşünün. Maile izleyebileceğiniz keyifli bir animasyon filmi. Issız bir adaya düştünüz ve bu adada yalnızca hayvanlar yaşıyor ne yapardınız? Elbette adadan kaçıp kurtulmanın yollarını arardınız. Kahramanımızda hiç durmaksızın bu yola baş koyuyor ama nafile. Ne yaparsa yapsın ilk başlarda bir çıkış yolu bulamıyor.

Kırmızı Kaplumbağa izle. Daha sonra sal yapmaya başlar, sal ile açılır fakat bu sefer sal ile adayı terk etme arasında önüne bir engel daha çıkar. Kırmızı bir kaplumbağadır bu engel. Bu kaplumbağa ilk olarak kızıl saçlı bir kadına dönüşür, elbette kahramanımız öyleyse biraz daha adada kalayım diye düşünür ve yaşamına devam eder.

Kırmızı Kaplumbağa Türkçe altyazılı izle. Sonuçta ise neler olduğunu ancak izleyerek öğrenebilirsiniz. Felsefi anlamda birçok derinliği olan film sizleri kendine bağlayacak ve hiç durmadan izleyeceksiniz. Bu harika filmin birçok öğretisi var umarım verilen tüm mesajarı en içten şekilde algıyabilir. Hayatınıza yeni bir pencere açabilirsiniz.

  • Ülke Fransa, Belçika, Japonya
  • Yapım Yılı 2016
  • Takipçi Sayısı 0
  • İzlenme Sayısı 133
Ortalama 80 dk. Kategori Aile, Animasyon, Dram, Fantastik

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

La tortue rouge filmi hakkında ne dediler?

La tortue rouge yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
dizisec logo
melbet giriş melbet kaçak iddaa kaçak bahis