LBJ

LBJ izle 2017 Türkçe Dublaj Full Hd. LBJ filmi 3 Kasım 2017 tarihinde vizyona girmiştir. Lbj adlı filmin türü drama ve siyasaldır. Filmin süresi 1 saat 37 dakikadır. Bu film türü ve konusu diğer türlere göre daha farklıdır. Amerikan yapımı bu film bir aktör tarafından yönetilip 2014 yılında kara listeye alınan bir yazar tarafından yazılmıştır. Filmde siyasal içerikli şeylerden bahsedilmektedir. Siyasal belgesel tarzı filmler seven bireyler için oldukça yararlı bir filmdir. Filmde 25'i aşkın sayıda başarılı ve ünlü oyuncular yer almaktadır. Jennifer Jason Leigh gibi ödüllü ve başarılı oyuncular da yer almaktadır. Film müziğinin bestecisi ise ünlü besteci Marc Shaiman'dır. Filmin fotoğrafçılığı 21 Eylül 2015'te New Orleans'ta başlamıştır ve 9 Eylül 2016'da Toronto Uluslararası Film Festivali'nde de gösterime girmiştir. 3 Kasım 2017'de Elektrik Eğlence ve Dikey Eğlence tarafından yayınlana girmiştir. 

Lbj filmi konusu, Lyndon Baines Johnson adlı Amerika Birleşik Devletlerinin 36. Dönem Başkanının hayatını anlatmaktadır. John F. Kennedy’nin başkanlığı bıraktıktan sonra yerine gelip başkanlık yapmış olan Lyndon Baines Johnson'ın başkanlık döneminde yapmış oldukları mücadeleler ele alınmıştır. Başkan Yardımcısı Johnson'ın 1963 yılında bir suikastçının mermisinin elindeki başkanlığa itilirken karşılaştığı siyasi kavgalardan bahsedilmiştir.  Lbj filmi bir bakıma 36. Başkan olan Lyndon Baines Johnson'ın biyografisi sayılmaktadır. Filmde başkanın çalıştığı zamanda çektiği zorluklardan kurtulmak için ülkeyi iyileştirmeye çaba ve Medeni Haklar Yasasını geçmesi gerekmektedir. Lydon Baines Johnson'ın West Texas'taki gençlik yıllarından çıkıp beyaz saraya olan yolculuğu da anlatılmıştır. 

Lbj filmi siyasal belgesel sevenler için oldukça uygun bir filmdir. Lbj filmi herhangi bir ödül almamıştır ve herhangi bir ödül için aday gösterilmemiştir. Film henüz yeni çıkmış olsa da büyük bir kitle tarafından sevilmiş ve güzel yorumlar alınmıştır. Filmin oyuncu kadrosu güçlü isimlerden oluştuğu için ortaya güzel bir sinema filmi çıkmıştır. Seyirciler filme 10 üzerinden yaklaşık 6.5 ve 7 puanları vermişlerdir. İzleyenlerin %75'lik kısmı filmi beğenmişlerdir. Filmin toplam bütçesi yaklaşık 26 Milyon Amerikan Dolarıdır. Film bilet gişesinde de yaklaşık olarak 2,5 Milyon Amerikan Doları elde etmiştir. 

  • Ülke ABD
  • Yapım Yılı 2017
  • Takipçi Sayısı 0
  • İzlenme Sayısı 217
Ortalama 98 dk. Kategori Dram

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

LBJ filmi hakkında ne dediler?

LBJ yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
dizisec logo
melbet giriş melbet kaçak iddaa kaçak bahis