Le tout nouveau testament izle. Gerçek üstü, uçkuru bir komedi sizi bekliyor. Tanrı, karısı, kızıyla normal bir hayat süren Belçikalı bir vatandaştır. Absürdlük tam da burada başlar çünkü normal bir kafayla, bunu hayal etmek neredeyse imkansızdır. Komedi unsurları, kimi zaman rahatsız edici, kimi zaman zevklidir. Her bir saniyesi eşsiz hikayelerle doludur bu filmin. Sizi yakınına alır ve her şeyi değiştirir, en çok da algınızı.

Le tout nouveau testament Türkçe Dublaj izle. İşte bu ev de ailesiyle yaşayan tanrının kıza bir gün büyük bir karmaşaya sebep olacaktır. Babasının bilgisayrını açan küçük kız dünyayı karğaşaya sürükleyecek. Tanır ve EA Nnın arası açılacaktır. Dünya da yaşayan sıradan insanlar ise büyük bir bunalıma girecektir çünkü küçük kız.

Le tout nouveau testament türkçe altyazılı izle. Yeryüzünde yaşayan herkese öleceği tarihi, nasıl öleceklerini kısa mesaj ile bildirir. Babasnıdan korkan, kız evden kaçarak; altı havariyi aramaya başlar. Film garip bir şekilde sizi kendine çekecek ve sonuna  kadar izleme ihtiyacı hissedeceksiniz.

  • Ülke Fransa, Belçika, Luxembourg
  • Yapım Yılı 2015
  • Takipçi Sayısı 0
  • İzlenme Sayısı 166
Ortalama 105 dk. Kategori Dram, Fantastik, Komedi

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

Le tout nouveau testament filmi hakkında ne dediler?

Le tout nouveau testament yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
dizisec logo
melbet giriş melbet kaçak iddaa kaçak bahis