Memento

Akıl Defteri

Akıl Defteri izle. Kısa süreli hafıza kaybı, intikam, karmaşa, farklı bir kurgu, Christoper Nolan gene iş başında ve ortaya eşsiz bir yapım çıkarmış gibi gözüküyor. Kendine has kurgusu, kendine has yeteneği ile bir otör haline gelen Nolan'ın en sağlam işlerinden. Beyniniz biraz olsun alev alsın istiyorsanız ve belki de tamamen bu karmaşının içinde kaybolmak istiyorsanız izleyebileceğiniz en harika filmlerden bir tanesi şu an karşınızda. 

Memento Türkçe Dublaj İzle. Leonard Shelby ile tanışın ve unutmayın onun karmaşık bir intikam planı var. Kimi zaman nerede olduğunu, yaklaşık olarak on dakika önce nereye gittiğini bile unutabiliyor fakat hayatınızda hedefleriniz olduğunda, o hedefe ulaşmak için her şeyini verirsiniz. Leonard Shelby'de bunu yapıyor. Karısının intikamını almak adına harika bir sistem geliştiriyor.

Akıl Defteri Türkçe Dublaj izle. Shelby klas giyinen, Jaguar araba kullanan bir iş adamı gibi görünür. Takip edilmemek adına kredi kartı kullanmaz, en ucuz otellerde konaklar. Hedefine odaklanmış iyi bir adamdır ve onun hikayesi kafanızı yakacak türdendir. Şimdi Diziseç farkıyla reklamsız, donmadan izlemenin keyfini çıkarabilirsiniz.

  • Ülke ABD
  • Yapım Yılı 2000
  • Takipçi Sayısı 4
  • İzlenme Sayısı 258
Ortalama 113 dk. Kategori Gerilim, Gizem

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

Memento filmi hakkında ne dediler?

Memento yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
dizisec logo
melbet giriş melbet kaçak iddaa kaçak bahis