Monsters University

Sevimli Canavarlar Üniversitesi

Sevimli Canavarlar Üniversitesi izle Eğitim her şeyden önce gelir. Canavar olmaya çalıştığınızda dahi, iyi bir eğitim almak zorundasınız ancak o zaman iyi bir şekilde korku verebilir, korkutabilirsiniz. İşte böylesine bir düzenden nasibini alın eşsiz, eğlenceli bir animasyon filmini sizlere ücretsiz olarak sunuyoruz. Ailenizle birlikte izleyebileceğiniz bu harika yapım sizleri bol bol güldürecek ve gülümsetecek.

Sevimli Canavarlar Üniversitesi Türkçe altyazılı izle Mike ve Sully ile tanışın. Üniversitedeki ilk yılları ve bu yıl onlar için çok eğlenceli geçecek. Bu harika canavarların, üniversite yıllarına yakından tanıklık edeceksiniz. Eskiden iyi anlaşamayan bu iki, sıkı dosttun dönüşümünü, hayatındaki toy çağlarına bir göz atacaksınız ve hayatın, canavarlar içinde zor olduğunu kavrayacaksınız. 

Sevimli Canavarlar Üniversitesi Türkçe düblaj izle Herkes farklıdır ve yanınızda farklılıklarınıza rağmen sizleri anlayın, sizlere yol gösteren dostlarınız varsa çok şanslısınız. Pixar stüdyolarından çıkmış, eğlenceli bir animasyon filmi, Dİzisec farkıyla kesintisiz izleyin. Yüksek görüntü kalitesiyle, donmadan film izlemek için en iyi adrestesiniz.

  • Ülke ABD
  • Yapım Yılı 2013
  • Takipçi Sayısı 0
  • İzlenme Sayısı 1199
Ortalama 104 dk. Kategori Aile, Animasyon

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

Monsters University filmi hakkında ne dediler?

Monsters University yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
dizisec logo
melbet giriş melbet kaçak iddaa kaçak bahis