Outlawed izle Türkçe dublaj Full HD 1080p. Outlawed, emekliye ayrılmış eski bir deniz kuvvetleri komandosu olan Jake O'Neil etrafında gelişen olayları anlatıyor. Jake, uzun süre orduda hizmet verdikten sonra normal yaşama dönmek istemiş ve emekliye ayrılmıştır. Orduda bir efsane olan Jake Normal hayata ve insanların arasına karışmakta zorluk çekmektedir. Gördüğü dehşet verici görüntüler ve yapmak zorunda kaldığı şeyler hala kafasını kurcalamaktadır. Sivil hayata alışmaya çalıştığı sırada eski kız arkadaşı Jade Roberts kendisiyle tekrar iletişime geçer. Babasının esrarengiz bir şekilde kaybolduğunu ve bu olayın arkasında başka işler döndüğünü düşündüğünü Jake'e anlatır. Jake eski sevgilisini yarı yolda bırakmaz ve olayların içerisine dalar. Oldukça sıradan bir senaryo gibi görünse de klasik bir aksiyon filminin tadını bizlere yaşatıyor.

Soruşturmasının derinlerine indikçe Jake kendisini organize olmuş bir cinayet şebekesinin içinde bulur. Eski aşkının hatırı için çıktığı bu tehlikeli yolculukta gerçekleri ararken türlü tehlikelerle karşı karşıya kalacaktır. Eski bir komando olmasının sağladığı yetenekler ve dayanıklılık Jake'in karşılaştığı zorlukların üstesinden gelmesine yetecek mi?

Outlawed, aksiyon, hız ve aşkla dolu bir serüveni anlatıyor. Eski bir deniz komandosunun kendisiyle yüzleşmesi, çocukluk aşkı için yeni yeni alışmaya başladığı hayatı terk etmesi ve yaptığı fedakarlıklar izlemeye değer. Her ne kadar konusu ve işlenişi çok orijinal olmayıp diğer aksiyon filmlerini andırsa da klasik bir aksiyon filmi izleyip heyecanın doruklarına tırmanmak isteyenler için birebir.

  • Ülke İngiltere
  • Yapım Yılı 2018
  • Takipçi Sayısı 1
  • İzlenme Sayısı 168
Ortalama 102 dk. Kategori Aksiyon

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

Outlawed filmi hakkında ne dediler?

Outlawed yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
dizisec logo
melbet giriş melbet kaçak iddaa kaçak bahis