Paddleton izle Türkçe dublaj Türkçe Altyazı 2019. Paddleton filmi oldukça başarılı yönetmenlerin yönettiği bir 2019 Amerikan komedi ve drama filmidir. 22 Şubat 2019 tarihinde Netflix tarafından yayınlanmıştır. Film 1 saat 29 dakika sürmektedir. Filmin dili İngilizcedir. Paddleton filmi ilk gece galasını 1 Şubat 2019'da Sundance Film Festivali'nde yapmıştır. Paddleton filminin oyuncu kadrosu oldukça güçlüdür. Başarılı aktris ve aktörlere yer verilmiştir. Drama filmi izleyenler için oldukça duygusal bir filmdir. Paddleton izleyenlerini duygusal bir yolculuğa çıkartmaktadır. 

Paddleton filminin konusu, kansere yakalanan orta yaşlı bir adamın değişen yaşam öyküsüdür. Daha orta yaşlı olan Micheal hastalığı yüzünden ölüme çok yakındır. Micheal hastalığını önemsemeyip küçük bir hastalık olduğunu zannetse de kendine ölümcül kanser teşhisi konulduğunda gerçeklerle yüzleşir. Artık Micheal için yapılabilecek hiçbir tedavi seçeneği yoktur. Micheal artık sadece ölümünü beklemektedir. Micheal'ın bu zamanlarda en yakın arkadaşı Andy hep onun yanındadır. Andy onun hem en büyük destekçisi hem de komşusudur. Michael her ne kadar çaresiz hissetse ve bir gün öleceğini kabullense de Andy öyle düşünmemektedir. Andy Micheal için bir tedavi olacağını düşünmektedir. Ve bu yüzden Micheal'ı da bu konu için ikna etmeye çalışır.  Ancak Michael çoktan pes etmiştir. Micheal asla iyileşme gibi bir olasılığı olmadığını düşünür ve çare aramaktan vazgeçer. Hatta durumunun daha feci bir hale gelmeden hastalık yüzünden ölmeden kendi hayatını sonlandırmayı düşünür. Bunun için ise en yakın arkadaşı ve komşusu olan Andy’den ona yardım etmesini ister. İkili bu şekilde birbirlerinden zıt düşüncelere sahiptir. Filmde iki yakın arkadaşın sıkı dostluğu ve hastalıkla mücadele edişleri dikkat çekmektedir. 

Paddleton filmi ilk kez Netflix tarafından yayınlanmıştır. Bu yüzden sadece Netflix uygulamasında yer almaktadır. Filmi ve fragmanı izlemek için netflix aboneliğinizin olması gerekmektedir. Netflix sinema kısmından kolay ve hızlı bir şekilde istediğiniz kadar izleyebilirsiniz. Paddleton filmi kısa sürede binlerce kişi tarafından izlenmiş ve büyük bir ilgi görmüştür. Filmin dili Türkçe olmadığı için Türkçe alt yazı seçeneğine tıklayarak alt yazıları kullanıp filmi rahat bir şekilde izleyebilirsiniz. 

  • Ülke ABD
  • Yapım Yılı 2019
  • Takipçi Sayısı 1
  • İzlenme Sayısı 240
Ortalama 89 dk. Kategori Dram

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

Paddleton filmi hakkında ne dediler?

Paddleton yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
dizisec logo
melbet giriş melbet kaçak iddaa kaçak bahis