Paris Is Us

Paris Biziz

Paris Is Us izle Paris Biziz izle Türkçe Dublaj Altyazılı 2019. 22 Şubat 2019 yılında Netflix kataloğunda yer alan Paris Is Us filmi, 1 saat 23 dakika sürmektedir. Paris Is Us filmi Netflix yapımıdır. İlk fragmanı çıktığında  nefes kesen, sıra dışı ve oldukça ilginç sahneleri ile izleyicileri merak içinde bırakmıştır. Elisabeth Vogler'in ilk uzun metrajlı filmi olmuştur. Filmde 9 tane başarılı Fransız oyuncu bulunmaktadır. Bu 2019 Fransız Drama filmi kısa sürede izleyicileri ile buluşmuştur. Filmin dili Fransızcadır. Bu film drama ve trajedi seven izleyiciler için oldukça uygun bir seçenek olacaktır. 

Netflix yapımı olan Paris Is Us Fransız filmi, 2014 yılında Fransa'da bulunan bir çamaşırhanede geçmektedir. Filmde genel olarak genç bir kadının hissettiği toplumsal baskı ve bununla mücadele şeklinden bahsedilmektedir. Film 1980 yıllarının Fransa'sını yansıtmaktadır.  Bu film sayesinde insanlara şimdiki Fransa'ya kapsamlı bir bakış fırsatı sunacaktır. Filmde gerçeklik algısının değiştiği ve rüyalar ve gerçek dramlar arasında yaşanan bir aşk hikayesi ele alınmıştır. Filmde Anna ana karakteri bir konserde bir adamla tanışır v e çift kısa sürede birbirine aşık olur. Fakat Anna ölümün kıyısından dönmüştür. Ve buna ek olarak Paris'in terörün hedefi olduğunda çift gelecekle ilgili kaygı geçer. Anna'nın gerçeklik algısı bu noktada değişmekte ve her halükarda onu yakalamaktadır. Anna ve sevgilisini zor ve serüvenli günler beklemektedir. 

Paris Is Us (2019) filmi Netflix yapımıdır bu yüzden de ilk Netflix uygulaması üzerinden izleyicilere aktarılmıştır. Ayrıca dağıtım firması da Netflix'dir. Fakat filmi izleyebilmek için netflix üyesi olmanıza gerek yoktur. Diğer dizi siteleri aracılığıyla da filme ulaşabilir ve filmi oldukça kolay bir şekilde izleyebilirsiniz. Ayrıca Paris Is Us filmi sinemaya da düşmüştür. Dilerseniz bu şekilde de izleyebilirsiniz. Filmin dili Fransızcadır fakat Türkçe ve İngilizce alt yazı seçenekleri bulunmaktadır. Paris Is Us filmi yeni yayınlanmasına rağmen oldukça büyük bir izleyici kitlesi oluşmuştur. Paris Is Us filmi henüz bir ödüle layık görülmemiş ve de bir ödül için aday gösterilmemiştir.

  • Ülke Fransa
  • Yapım Yılı 2019
  • Takipçi Sayısı 0
  • İzlenme Sayısı 291
Ortalama 83 dk. Kategori Dram

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

Paris Is Us filmi hakkında ne dediler?

Paris Is Us yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
dizisec logo
melbet giriş melbet kaçak iddaa kaçak bahis