Pet Sematary

Hayvan Mezarlığı

Hayvan Mezarlığı Türçe Dublaj izle. Hikaye çok karmaşık gelebilir fakat daha da önemlisi korkuyu sonuna kadar hissedeceksiniz. Geceleri rüyalarınız kabuslarla dolacak. Film eski bir mezarlığa, kızını kurtarmak için oğlunu gömen bir adamla başlıyor. Louis Creed, eşi ve iki çocuğu ile birlikte Boston şehrinin gürültüsünden, pis havasından, karmaşasından sıkılıp, kırsal bir alana taşınmayı düşünür ve sonunda kararını verdikten sonra yolculuk başlar.

Hayvan Mezarlığı Türkçe altyazılı izle. Kırsala geldikten sonra buradaki hayata adapte olmaya çalışan aile, yaşanan bir kazanın sonucunda kedilerinin ölmesiyle yıkılırar, üzüntüyü hissetmeye başlarlar fakat daha bu olaylar zincirinin yalnızca başlangıcıdır. Bu iyi kalpli aileyi bekleyen daha birçok tehlike vardır.

Hayvan Mezarlığı izle. Kediyi, evlerinin karşısındaki mezarlığa gömerler. Şaşırtıcı bir olay gerçekleşir ve kedileri bir süre sonra mezarlıktan canlanıp, geri evi döner. Daha sonra, daha hüzünlü bir şey yaşanır ve aile kızlarını kaybeder ama bir hal çaresi vardır. Kızlarını o mezarlığa gömerlerse belki de kızlar canlanarak eve geri dönecektir. Gerçekten dönecek midir?

  • Ülke ABD
  • Yapım Yılı 1989
  • Takipçi Sayısı 1
  • İzlenme Sayısı 324
Ortalama 103 dk. Kategori Dram, Korku

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

Pet Sematary filmi hakkında ne dediler?

Pet Sematary yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
dizisec logo
melbet giriş melbet kaçak iddaa kaçak bahis