Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest

Karayip Korsanları: Ölü Adam'ın Sandığı

Karayip Korsanları: Ölü Adam'ın Sandığı izle. Kaptan Jack, gene iş başında, gene tam takır bir halde ve tek bir hedefi var. O da ölü adamın sandığına ulaşmak elbette bu yolda birçok düzenbazlık, aksiyon sahneleri yer alıyor. Kaptan Uçan Hollandalının kaptanına ona bir kan borcu olduğunu hatırlatır. Bu kaptan Davy Jones ise cehennemden çıkma olan bir hayalet geminin kaptanındır.

Karayip Korsanları: Ölü Adam'ın Sandığı Türkçe Dublaj İzle. Davy Jones gibi korkunç bir adama borçlu olan Jack hemen hızlı bir şekilde planını yapar çünkü bu sefer borcunu gerçekten ödemesi gerekir. Hayatına karşılık vereceği bir savaştır. Eğer borcunu ödemezse ölene kadar Davynin kölesi olarak kalacaktır. Bu yüzden sinsi bir plan yapmaya başlar. Kendisinin iki yönlü de kazanacağı bir planı harekete geçirir.

Karayip Korsanları: Ölü Adam'ın Sandığı Türkçe altyazılı izle. Bu yüzden Ölü adamın sandığının peşine düşer çünkü bu sandığa sahip olursa korkunç kaptan Davyi kontrol etme şansına da sahip olacaktır. Üst düzey tehlikeli bir görev olan bu yolculuk sırasında başına gelmeyenler kalmayacak. Dizisec farkıyla yüksek görüntü kalitesinin keyfini çıkararak. Ücretsiz bir şekilde izleyebilirsiniz.

  • Ülke ABD
  • Yapım Yılı 2006
  • Takipçi Sayısı 0
  • İzlenme Sayısı 162
Ortalama 127 dk. Kategori Aksiyon, Fantastik, Macera

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest filmi hakkında ne dediler?

Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
dizisec logo
melbet giriş melbet kaçak iddaa kaçak bahis