Prospect

Beklenti

Prospect izle. Beklenti izle Türkçe Altyazılı Full HD 2018. Uzaydaki özel bir madenin peşine düşen baba kız, bu avda yalnız değildir.

Prospect, 2018 yapımı Amerikan bilim kurgu ve dram filmidir. Filmin diğer uzay filmlerine göre farkları vardır. Burada uzaya farklı insanlar değil de bir baba kız gidecektir. Uzayda bulunan nadir bir madeni bulmak için baba kız uzaya çıkar. Bu şekilde hikaye ilerler. Uzayda ilerlemenin ve madeni bulmanın kolay olacağını düşünen baba kız için işler nasıl gelişecek? Eşsiz madeni bularak çok zengin olacağını düşünen genç kız ve babasını uzayda neler bekliyor?

Uzaydaki bir gezegende zehirli orman vardır. Bu zehirli ormanda eşine az rastlanır türden bir maden bulunur. Genç kız ve babasının görevi bu madeni bulmak ve dünyaya getirmektir. Çok kolay bir şekilde aradıklarını bulacaklarını düşünen genç kız ve babasını beklenmedik olaylar karşılar. İlk olarak uzay araçlarının bozulması onları büyük ölçüde etkiler. Daha sonra değerli madenin peşinde olan yalnızca kendileri değildir.

Kaçak bir şekilde madeni aramaya başlarlar. Fakar madeni ararken uzayda yerlilerin olabileceği ihtimali akıllara gelmez. Zehirli ormanın tehlikelerle dolu alanı ile mücadele etmek zorunda kalan genç kıza babasının aç gözlüğü de eklenir. Aç gözlü babası, zehirli orman ve madenin peşindeki diğerleriyle bir yaşam kavgasına girer. 

Filmin başrolünde Game of Thrones ve Narcos gibi popüler dizilerden tanıdığımız Pedro Pascal oynuyor. Prospect, 2014 yılında yönetmen Christopher Caldwell ve Zeek Earl’in yine aynı adlı kısa filminden uyarlanan uzun metrajlı filmi. Kısa filmi çok ses getirmese de bu filmle oldukça başarılı oldukları kesin.

Filmde hazinenin peşinde olan herkesin amacı farklıdır. Genç kızın da babasının da hazineyi bulduktan sonra neler yapacakları fikri değişkenlik gösterir. Eşsiz bir maden için hayatta neleri göze alabilirsiniz? Peki ya bir gezegenden kurtulabilmek için oraya gidiş nedeninizi yok sayabilir misiniz? Birbirini çok seven genç bir kız ve babası için bu durum değişir mi yoksa aynı mı kalır filmi izleyerek görebiliriz.

Farklı bir bilim kurgu izlemek isteyen yanına da aksiyon, dram ve aile figürleri eklenince beğenecek kişiler kesinlikle filmi izlemeli. Kendi dalında oldukça başarılı bir film. Yabancı bilim kurgu filmleri izle kalitesini sitemizde yaşayın.

  • Ülke ABD, Kanada
  • Yapım Yılı 2018
  • Takipçi Sayısı 0
  • İzlenme Sayısı 285
Ortalama 98 dk. Kategori Bilim Kurgu

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

Prospect filmi hakkında ne dediler?

Prospect yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
dizisec logo
melbet giriş melbet kaçak iddaa kaçak bahis