Red Sparrow

Kızıl Serçe

Kızıl Serçe izle, Baleden, annesinden başka tutkusu olmayan bir kadın hayal edin farklı bir serüven sizi bekliyor. Hayat hiç bir zaman beklediğiniz gibi gitmez bu hikaye ise buna örnek olan; aykırı bir uç noktaya dikkat çekiyor. Sunduğu manzaralar, hikaye anlatımı, kamera açıları ve yöntemenin farklı diliyle tüm dikkatleri üzerine toplamayı başaran eşsiz bir film ortaya çıkıyor. Gelecek planları tuzla buz olan bir kadının hayatına konuk oluyorsunuz.

Kızıl Serçe Türkçe Dublaj izle. Gelecek planlarınız tuzla buz olduğuda, farklı bir alan yönelirsiniz. Kahramanımız dabunu yapıyor ve Dominika onun gibi üstün yetenekleri olan, zihinsel ve bedensel açıdan silah olarak kendini kullandırabilecek Sparrow School  okuluna katılıyor. Eğitimin sonunda ise gerçekten tam bir silaha, parçalayan, yok eden bir insana dönüşüyor.

Red Sparrow Türkçe Altyazılı izle. Alınan eğitim sonucunda Dominika kazandığı güçle yüzleşmek zorunda ve sevdiği tüm herkesin hayatını tehlikeye atmış olması saf bir erçek. Tüm bu tehlikeye rağmen güvenecek birine ihtiyacı var ve bu da CIA ajanı Nathaniel Nash eğer onunla uzlaşmayı başarısa hikaye daha güzel bir noktaya gidecek. Nereye gideceğini asla bilmiyoruz fakat öğrenmek istiyorsanız Dizisec ekibi kadrosunun sunduğu yüksek görüntü kalitesini ve ses kalitesinin keyfini çıkara bilirsiniz.

  • Ülke ABD
  • Yapım Yılı 2018
  • Takipçi Sayısı 0
  • İzlenme Sayısı 255
Ortalama 127 dk. Kategori Gerilim, Gizem

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

Red Sparrow filmi hakkında ne dediler?

Red Sparrow yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
dizisec logo
melbet giriş melbet kaçak iddaa kaçak bahis