Room

Gizli Dünya

Room Türkçe Dublaj izle. Küçük bir odaya, dünyadaki en sevdiğiniz varlıkla birlikte hapsedilseydiniz nasıl hissederdiniz, hiç düşündünüz mü? Büyük ihtimalle düşünmemişsinizdir. Bu hikaye de hem sizleri şaşırtacak, hem hüzünlendirecek çünkü olaylar birbirinden farklı bir şekilde gerçekleşiyor. 

Room Türkçe altyazılı izle. Karanlık ve kasvetli oda; mutfak, banyo, uyku, televizyon aynı metrakarenin içine sıkışmıştır. Jack hayatı boyunca yalnızca burayı görmüştür ve televizyon onun en yakın arkadaşıdır. Annesiyle bu gizli dünyaya hapsolmuş olan çocuk günün birinde bu çukurdan çıkabilecek mi yoksa kadari yalnızca burayla mı sınırlı? Bunun için yapmanız gereken tek bir şey var.

Gizli Dünya izle. İzleyerek ancak sonucu görebilirsiniz. Hikaye mutlu sonla, mutsuz sonla, nasıl bir sonla bitiyor? Dikkatli bir şekilde her sahneyi takip etmelisiniz. Bu eşsiz yapım bir anne ve oğulun gizli dünyadan kaçmasını konu alıyor. Onların yaşadıkları ise birçok kişiye ışık tutar nitelkikte. Ücretsiz olarak Dizisec farkıyla izleyebilirsiniz.

  • Ülke İngiltere, Kanada, İrlanda
  • Yapım Yılı 2015
  • Takipçi Sayısı 1
  • İzlenme Sayısı 189
Ortalama 117 dk. Kategori Dram, Gerilim

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

Room filmi hakkında ne dediler?

Room yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
dizisec logo
melbet giriş melbet kaçak iddaa kaçak bahis