Rust Creek izle 2019 Türkçe Altyazılı. İş görüşmesine giderken ortadan kaybolan genç bir kız, ormanın içinde bir adam tarafından rehin alınır.

Jen McGowan tarafından yönetilen 2018 yapımı bağımsız bir gerilim filmi olan Rust Creek, gerilim filmi izleyicilerini oldukça heyecanlandıran bir yapıt olarak karşımıza çıkıyor. Aldığı 7 ödül ve dikkat çekici fragmanı ile, aynı türdeki yapımlardan sıkılmış sinemaseverler için farklı bir alternatif sunmakta.

Baş rolünde Hermonie Corfield'in yer aldığı dram gerilim türündeki film, izleyici yorumları ve kayda değer IMDb puanı ile izlenmeye değer bir film olduğunun sinyallerini veriyor. Film gerilim müzikleri ile de izleyiciyi tamamen hikayenin içine çekmeyi kolaylıkla başarabiliyor.

Filmin soundtrackleri ise, H. Scott Salinas'ın elinden çıkma.

Oldukça başarılı bir okul hayatından sonra, iş görüşmesine gitmek için yola çıkan Sawyer bir anda ortadan kaybolur. Kentucky ormanında masur kalan genç kadın gözlerini açtığında bir adamla karşılaşır. Fakat durumu düşündüğü gibi pek de iyimser olmayacaktır. Genç kadın, ormanda baygın haldeyken kendisini bulup karavanına taşıyan Lowell'in artık tutsağıdır.

Lowell, Sawyer'in gitmesine izin vermez.Genç kadını eski, yıkık dökük bir karavanda zor günler beklemektedir. Bu sırada Sawyer'in arabasını terkedilmiş halde bulan kasabanın şerifi, Şerif O'Doyle Sawyer'in izini sürmeye başlar. Fakat Sawyer'i bulmak düşündüğü kadar kolay olmayacaktır. Acaba Sawyer, tutsak kaldığı karavandan kurtulabilecek mi?

 Genç bir kadının günlük yaşam içerisinde karşılaşabileceği sorunlara ve zorbalıklara dikkat  çeken film, kadın hakları konusunda duyarlı izleyiciler için hassas bir tema oluşturmakta. 

Özellikle Feminizm dokunuşlarının da sezilebileceği film, sıra dışı konusu ve esrarengiz öyküsüyle birçok ödüle aday gösterildi. Ve 7 farklı festivalde ödülleri kucaklamayı başarabildi. Breckenridge Film festivalinde en iyi kadın oyuncu ve en iyi yönetmen ödüllerini alan film, en iyi dram filmi olarak da aynı festivalde ödül kazandı.

Rhode İsland Film Festivalinde ise en iyi yönetmen ödülünü alan Jen McGowan için ödül açısından oldukça tatmin edici bir yapıt olduğu söylenebilir. Bunun yanı sıra,  San Diego Uluslararası Film Festivalinde kazandığı en iyi gerilim filmi ödülü ise filmin başarılı bir yapıt olduğuna yönelik iddiaları güçlendiriyor.

Rust Creek izle 2019 Türkçe Altyazılı olarak yayında ve dram filmleri izle kategorisinde bulunuyor.

  • Ülke ABD
  • Yapım Yılı 2019
  • Takipçi Sayısı 0
  • İzlenme Sayısı 179
Ortalama 108 dk. Kategori Dram, Gerilim

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

Rust Creek filmi hakkında ne dediler?

Rust Creek yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
dizisec logo
melbet giriş melbet kaçak iddaa kaçak bahis