Santet izle 2018 Türkçe Altyazılı Full Hd. Doğduğu yer Endonezya'ya babasının ölümü için dönen bir adam annesinin garip hareketlerini çözmeye çalışır.

Santet, Piyasadaki bütün korku filmlerini izleyen izleyicilerin, kıyıda köşede kalmış korku filmi arayan insanların izlemesi gereken 2018 yapımı bir korku filmidir. Başrolünde Smallville dizisinden tanıdığımız Kelly Brook’un yer aldığı bu yapım Endonezya yapımı bir filmdir. 

Film, kara büyü temalı bir film olarak karşımıza çıkıyor. Rendy (Marcellino Lefrandt) uzun yıllar boyunca Amerika’da anne ve babasından uzak bir yaşantı kurmaya çalışır. Fakat günün birinde babasının intihar ettiği haberi Rendy’e ulaşır. Babasının intiharı üzerine annesinin tek kalmasını istemeyen Rendy, annesinin yanına taşınır. Taşınırken kendi ailesini de yanında götürür.

Günler geçtikçe annesinin tuhaf davranışları ile yüzleşir. Annesi ona ve ailesine yönelik saldırılar yapmaktadır. Kafası oldukça karışık olan Rendy, modern tıptan yardım alır fakat bu annesinin korkunç durumunda en ufak bir düzelme dahi görülmez. Annesindeki tuhaflığın sebebi acaba nedir?

Modern tıptan sonuç alınamaması üzerine Rendy, annesine bir şeylerin musallat olduğunu düşünmeye başlar. Bu olayın temeline inmeye çalışır ve bunun neden meydana geldiğini ortaya çıkarmaya çalışır.

Gerçek bir hikayeye dayanan bu film, tüylerinizi ürpertecek detayları barındırmaktadır. Aile gün geçtikçe birbirinden tuhaf şeylerle yüzleşmeye başlar. Karşılarına çıkan şeylerin ve gördüklerinin ne olduğuna bir türlü anlam veremezler. Rendy’nin eşi rolünde Kelly Brook karşımıza çıkıyor. Filmde yer alan çocukların şahane performansları ilerleyen yıllarda iyi birer oyuncu olacaklarını gözler önüne seriyor. 

Santet, gerçek bir hikayeye dayanan bir kara büyü filmi olduğu için absürt karakterler yer almamaktadır. Hayatın içerisinden duyduğunuz hikayelere benzer yapısı ile oldukça dikkat çekici bir şekilde ilerlemektedir. Rendy’nin babası neden intihar etti? Kara büyü nedir ve kim tarafından yapıldı? Tüm bu soru işaretlerinin cevabı etkileyici finaliyle cevaplandırılmaktadır.

Filmin Filipinler’de çekilmiş olması mekansal açıdan güzel görüntüler seyretmenize imkan sağlıyor. Rendy babasının intiharının arkasındaki gerçekliğe ulaşabilecek mi? Gerilim ve korku türlerinde izleyecek farklı bir hikaye arıyorsanız bu filme muhakkak göz atmalısınız. Rendy, annesini bu şeylerden kurtarabilecek mi? Siz de korku filmlerini seviyorsanız ve güzel bir hikaye izlemek istiyorsanız bu filmi listenize eklemelisiniz.

Santet izle 2018 Türkçe Altyazılı olarak ayarlandı. Yabancı korku filmi arıyorsanız Santet izle tam size göre.

  • Ülke Array
  • Yapım Yılı 2018
  • Takipçi Sayısı 1
  • İzlenme Sayısı 196
Ortalama 85 dk. Kategori Korku

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

Santet filmi hakkında ne dediler?

Santet yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
dizisec logo
melbet giriş melbet kaçak iddaa kaçak bahis