Sleepless

Uykusuz

Sleepless Türkçe altyazılı izle. Vincent suç dünyasının içine dalmak zorunda özellikle oğlunu kurtarmak istiyor ve evlat sevgisi her şeyden öte gelir. Siz de onun yerinde olsanız hayatınız pahasına aynı kararı verirdiniz. Bazı şeylerin değeri hiç bir zaman ölçülemez. Bazı şeylerin değeri ise kendinize verdiğiniz değerden daha fazladır. Tüm bu sürecin sizi nereye götüreceğini bilmeseniz de bir pla hazırlar ve yola koyulurusunuz. Tıpkı kahramanız Vincent gibi maceralar, korku dolu anlar, heyecanı ve aksiyonu derinden hissedersiniz.

Sleepless Türkçe Dublaj izle. Suç dünyası ile bağlantıları olan Vincent, ünlü bir uyuşturucu baronundan kokain çalarken yakalanır işte bu tüm hayatı değiştirecek geniş bir olgudur. Kimliği artık açığa çıkmıştır ve kimliği açığa çıktığı için canından çok sevdiği oğlu rehine olarak alınacaktır ve elbette bir çocuk her zaman ve her koşulda her şeyden daha değerlidir.

Sleepless izle. Suç dünyasının derinlerine dal, hissetiklerinden çok daha fazlasını yakaladığında bir anlam bulmayacaksınız. Bir anlam bulsan bile hayatı tam olarak hissedemeyeceksin. Bulduğun anlamın bir önemi yok zaten olsa da hiç bir şey sevdiklerinden daha değerli değildir. Bu eşsiz film ile maceraya katıl.

  • Ülke ABD
  • Yapım Yılı 2017
  • Takipçi Sayısı 1
  • İzlenme Sayısı 207
Ortalama 95 dk. Kategori Aksiyon, Gerilim, Suç

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

Sleepless filmi hakkında ne dediler?

Sleepless yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
dizisec logo
melbet giriş melbet kaçak iddaa kaçak bahis