Sleepy Hollow izle. İçine pek çok ömrün kolayca sığacağı bir uykudan uyanan ve insanlık için hayati önem taşıyan bir karakteri konu alan dizi, dünyanın son bulmak üzere olduğu bir dönemde geçer. Inchabod Crane adlı bu karakter, 18. Asır döneminde neden olduğu kan donduran cinayetler ile herkesi tir tir titreten Başsız Süvari’yi durdurmuştur. Ne var ki geçen onca zamandan sonra herkesin yüreğine korku salan bu cani tekrar serbest kalmış ve Inchabod Crane de tıpkı Başsız Süvari gibi 250 yıl sonra dirilmiştir. Geçen onca yıl içinde daha planlı ve doğal olarak daha tehlikeli bir hal olan bu korkunç düşmanı yok etmede Inchabod Crane, doğaüstü olayları gerçekçi bulmayan dedektif Abbie Mills’e yardım etmektedir.

Sleepy Hollow dizisi izle diyerek ulaşabileceğiniz dizi, daha önce de (1993) ekranlara film olarak yansımıştı. Johnny Depp ile ekranlara yansıyan dizinin bir devamı niteliğinde sayılabilecek bu yapım, macera, drama ve elbette fantastik türlerine ait. Doğaüstü olayları polisiye ile başarılı bir şekilde birleştirmeyi başarmış yapım, Phillip Iscove, Alex Kurtzman, Roberto Orci’nin kaleminden çıkma. Paul A. Edwards, Russell Lee Fine ve Douglas Aarniokoski’nin ekranından ekranlarımıza yansıyan bu eşsiz yapımın yaratıcı fikri ise senarist kadrosunda da yer alan Alex Kurtzman ve Roberto Orci’ye ait. 16 Eylül 2013 tarihinde Amerika Birleşik Devletlerinde yayına giren dizi, Salisbury, North Carolina, ABD’de çekildi.

Sleepy Hollow Türkçe Dublaj izle hali henüz ülkemizde bulunmayan yapım, Türkçe altyazılı biçiminde yayınlandı. 3. Sezon bölümleri sonunda final vererek hayranlarını üzen bu fantastik dizi, dünya üzerinde pek çok sevene sahip. 1 Prime Time Emmy adaylığının dışında 24 başka adaylığı daha bulunan dizi, IMDB 7 üzeri diziler kuşağında yer almayı 7.4’lük puanı ile hak etti. Her bir bölümü ortalama olarak 45 dakika süren dizi ayrıca oyuncu kadrosunun sergilediği yüksek başarı ile de seviliyor. Kadroda yer alan Tom Mison, Lyndie Greenwood ve Nicole Beharie’nin yanı sıra Orlando Jones ve güzel oyuncu Katia Winter da yer alıyor.

  • Ülke ABD
  • Yapım Yılı 2013
  • Sezon Sayısı 4
  • Bölüm Sayısı 62
  • Takipçileri 2
Ortalama 43 dk. Kategori Bilim Kurgu, Dram, Gizem

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

Sleepy Hollow dizisi hakkında ne dediler?

Sleepy Hollow yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
dizisec logo
melbet giriş melbet kaçak iddaa kaçak bahis